https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #77 Krystian Lonka
3 - #115 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #58 Łukasz Chmiel
8 - #252 Mateusz Tkaczyk
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #456 Chris Seiffert
11 - #121 Lubomir Sobol
12 - #56 Robert Szkopek
13 - #4 Patryk Kowalczyk
14 - #9 Waldemar Kmito
15 - #259 Dawid Pustelnik
16 - #29 Mikołaj Lenartowski
17 - #97 Filip Królikowski
18 - #111 Patryk Łakomy
19 - #720 Patryk Tokarski
20 - #41 Nikolas Dal Canton
21 - #24 Adrian Sampers
22 - #922 Rafał Kardasz
23 - #49 Krzysztof Woźniak
24 - #151 Łukasz Bajer
25 - #235 Mateusz Burzyński
26 - #512 Damian Majchrzak
27 - #87 Dominik Okupnik
28 - #320 Jan Przybył
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #77 Krystian Lonka
3 - #115 Jakub Nowicki
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #11 Krzysztof Kudłaty
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #58 Łukasz Chmiel
8 - #252 Mateusz Tkaczyk
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #456 Chris Seiffert
12 - #56 Robert Szkopek
13 - #4 Patryk Kowalczyk
14 - #9 Waldemar Kmito
15 - #259 Dawid Pustelnik
16 - #29 Mikołaj Lenartowski
17 - #97 Filip Królikowski
18 - #111 Patryk Łakomy
19 - #720 Patryk Tokarski
20 - #41 Nikolas Dal Canton
21 - #24 Adrian Sampers
22 - #922 Rafał Kardasz
23 - #49 Krzysztof Woźniak
24 - #151 Łukasz Bajer
25 - #235 Mateusz Burzyński
26 - #512 Damian Majchrzak
27 - #87 Dominik Okupnik
28 - #320 Jan Przybył
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
17.384
14:00:28.805
1
1:30.440
59.7
1:47.824
14:01:59.245
2
1:26.191
62.7
3:14.015
14:03:25.436
3
1:27.057
62.0
4:41.072
14:04:52.493
4
1:25.540
63.1
6:06.612
14:06:18.033
5
1:27.424
61.8
7:34.036
14:07:45.457
6
1:26.706
62.3
9:00.742
14:09:12.163
7
1:27.519
61.7
10:28.261
14:10:39.682
8
1:27.541
61.7
11:55.802
14:12:07.223
9
1:29.490
60.3
13:25.292
14:13:36.713
10
1:27.201
61.9
14:52.493
14:15:03.914
11
1:28.111
61.3
16:20.604
14:16:32.025
12
1:28.800
60.8
17:49.404
14:18:00.825
13
1:29.368
60.4
19:18.772
14:19:30.193