https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #1 Tomasz Gollob
5 - #100 Marc Flasza
6 - #737 Sebastian Dąbrowski
7 - #46 Tomasz Banaszak
8 - #9 Roman Oraczewski
9 - #87 Paweł Szkopek
10 - #170 Piotr Tomala
11 - #26 Przemysław Bandosz
12 - #67 Hubert Krupka
13 - #138 Paweł Adamczyk
14 - #76 Artur Nowak
15 - #111 Michał Mazur
16 - #355 Krzysztof Szynklewski
17 - #44 Robert Kempa
18 - #224 Kamil Nowakowski
19 - #390 Michał Sobczyk
20 - #963 Adam Długosz
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #137 Andrzej Krukowski
23 - #186 Zbigniew Kowalewski
24 - #337 Maciej Dobrowolski
25 - #181 Jan Perużyński
26 - #191 Jakub Jasiorski
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #60 Szymon Dąbrowski
29 - #163 Krzysztof Perużyński
30 - #313 Łukasz Zaucha
31 - #424 Gracjan Siemionowicz
32 - #28 Marcin Łapkowski
33 - #216 Jakub Pędziwiatr
34 - #456 Andre Seiffert
35 - #53 Rafał Franas
36 - #999 Robert Orlik
37 - #144 Damian Karbowiak
38 - #51 Artur Lipiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #1 Tomasz Gollob
5 - #100 Marc Flasza
6 - #737 Sebastian Dąbrowski
7 - #46 Tomasz Banaszak
8 - #9 Roman Oraczewski
9 - #87 Paweł Szkopek
10 - #170 Piotr Tomala
11 - #26 Przemysław Bandosz
12 - #67 Hubert Krupka
13 - #138 Paweł Adamczyk
14 - #76 Artur Nowak
15 - #111 Michał Mazur
16 - #355 Krzysztof Szynklewski
17 - #44 Robert Kempa
18 - #224 Kamil Nowakowski
19 - #390 Michał Sobczyk
20 - #963 Adam Długosz
22 - #137 Andrzej Krukowski
23 - #186 Zbigniew Kowalewski
24 - #337 Maciej Dobrowolski
25 - #181 Jan Perużyński
26 - #191 Jakub Jasiorski
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #60 Szymon Dąbrowski
29 - #163 Krzysztof Perużyński
30 - #313 Łukasz Zaucha
31 - #424 Gracjan Siemionowicz
32 - #28 Marcin Łapkowski
33 - #216 Jakub Pędziwiatr
34 - #456 Andre Seiffert
35 - #53 Rafał Franas
36 - #999 Robert Orlik
37 - #144 Damian Karbowiak
38 - #51 Artur Lipiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
20.164
16:05:44.327
1
1:37.663
55.3
1:57.827
16:07:21.990
+13.027
1:24.636
2
1:33.031
58.0
3:30.858
16:08:55.021
+8.534
1:24.497
3
1:32.690
58.3
5:03.548
16:10:27.711
+9.118
1:23.572
4
1:32.885
58.1
6:36.433
16:12:00.596
+10.611
1:22.274
5
1:32.925
58.1
8:09.358
16:13:33.521
+8.307
1:24.618
6
1:32.815
58.2
9:42.173
16:15:06.336
+8.855
1:23.960
7
1:31.851
58.8
11:14.024
16:16:38.187
+7.209
1:24.642
8
1:33.759
57.6
12:47.783
16:18:11.946
+9.301
1:24.458
9
1:35.172
56.7
14:22.955
16:19:47.118
+9.987
1:25.185
10
1:34.458
57.2
15:57.413
16:21:21.576
+7.858
1:26.600
11
1:36.087
56.2
17:33.500
16:22:57.663
+8.829
1:27.258
12
1:34.459
57.2
19:07.959
16:24:32.122
+9.711
1:24.748