https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej III Runda
-
Rosówek
, 27 kwietnia 2013
Andrzej Nalepka
Wiesław Śmietjuch
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #11 Krzysztof Kudłaty
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #56 Robert Szkopek
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #456 Chris Seiffert
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #58 Łukasz Chmiel
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #4 Patryk Kowalczyk
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #29 Waldemar Kmito
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #199 Miłosz Butryn
19 - #111 Patryk Łakomy
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #11 Krzysztof Kudłaty
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #56 Robert Szkopek
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #456 Chris Seiffert
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #58 Łukasz Chmiel
10 - #243 Dominik Bolewicz
11 - #4 Patryk Kowalczyk
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #29 Waldemar Kmito
14 - #320 Jan Przybył
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #199 Miłosz Butryn
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1:58.837
13:54:11.178
1
2:02.578
48.5
4:01.415
13:56:13.756
2
2:03.328
48.2
6:04.743
13:58:17.084