https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda
-
Nowograd
, 30 czerwca 2013
Andrzej Gaszewski
Wiesław Śmietjuch
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #240 Michał Kozera
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #77 Krystian Lonka
6 - #100 Alan Mendelewski
7 - #11 Krzysztof Kudłaty
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #46 Piotr Dereń
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #90 Emil Przystupa
13 - #58 Łukasz Chmiel
14 - #9 Waldemar Kmito
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #89 Karol Englert
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #511 Paweł Klewicz
22 - #111 Patryk Łakomy
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #240 Michał Kozera
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #243 Dominik Bolewicz
5 - #77 Krystian Lonka
6 - #100 Alan Mendelewski
7 - #11 Krzysztof Kudłaty
8 - #259 Dawid Pustelnik
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #46 Piotr Dereń
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #90 Emil Przystupa
13 - #58 Łukasz Chmiel
14 - #9 Waldemar Kmito
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #89 Karol Englert
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #199 Miłosz Butryn
21 - #511 Paweł Klewicz
22 - #111 Patryk Łakomy
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kozera
1
2:05.448
13:22:01.115
2
1:59.307
52.8
4:04.755
13:24:00.422
3
2:02.737
51.3
6:07.492
13:26:03.159
4
1:59.862
52.6
8:07.354
13:28:03.021
5
1:59.305
52.8
10:06.659
13:30:02.326
6
2:00.586
52.2
12:07.245
13:32:02.912
7
2:03.467
51.0
14:10.712
13:34:06.379
8
2:04.005
50.8
16:14.717
13:36:10.384
9
2:14.165
47.0
18:28.882
13:38:24.549
10
1:59.678
52.6
20:28.560
13:40:24.227