https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Chojna
, 4 sierpnia 2013
Wiesław Śmietjuch
Marek Kugler
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #771 Ryszard Augustyn
5 - #14 Piotr HUSAR
6 - #711 Dariusz Kubanek
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #144 Marcin Czubak
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #456 Andre Seiffert
13 - #7 Kazimierz Kardasz
14 - #42 Mariusz Wesołowski
15 - #51 Artur Lipiński
16 - #141 Daniel Szandrowski
17 - #9 Jarosław Kmito
18 - #89 Wiesław Rataj
19 - #93 Sławomir Śron
20 - #355 Dariusz Kowalczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #771 Ryszard Augustyn
5 - #14 Piotr HUSAR
6 - #711 Dariusz Kubanek
7 - #71 Mirosław HUSAR
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #144 Marcin Czubak
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #456 Andre Seiffert
13 - #7 Kazimierz Kardasz
14 - #42 Mariusz Wesołowski
15 - #51 Artur Lipiński
16 - #141 Daniel Szandrowski
17 - #9 Jarosław Kmito
18 - #89 Wiesław Rataj
19 - #93 Sławomir Śron
20 - #355 Dariusz Kowalczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Andrzej Szalbierz
1
2:17.743
15:16:10.081
2
2:11.137
46.7
4:28.880
15:18:21.218
+9.082
2:02.055
3
2:11.193
46.6
6:40.073
15:20:32.411
+8.327
2:02.866
4
2:11.848
46.4
8:51.921
15:22:44.259
+10.475
2:01.373
5
2:30.320
40.7
11:22.241
15:25:14.579
+23.721
2:06.599
6
2:13.061
46.0
13:35.302
15:27:27.640
+6.953
2:06.108
7
2:16.627
44.8
15:51.929
15:29:44.267
+9.984
2:06.643
8
2:19.238
44.0
18:11.167
15:32:03.505
+12.872
2:06.366
9
2:16.674
44.8
20:27.841
15:34:20.179
+8.987
2:07.687