https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #14 Piotr HUSAR
4 - #181 Jacek Wroński
5 - #355 Dariusz Kowalczyk
6 - #242 Rafał Napierała
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #16 Hieronim Dopierała
9 - #93. Ireneusz Rybiński
10 - #711 Dariusz Kubanek
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #4 Piotr Izydorczyk
13 - #144 Marcin Czubak
14 - #7 Kazimierz Kardasz
15 - #19 Krzysztof Murawski
16 - #51 Artur Lipiński
17 - #141 Daniel Szandrowski
18 - #9 Jarosław Kmito
19 - #42 Mariusz Wesołowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #14 Piotr HUSAR
4 - #181 Jacek Wroński
5 - #355 Dariusz Kowalczyk
6 - #242 Rafał Napierała
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #16 Hieronim Dopierała
9 - #93. Ireneusz Rybiński
10 - #711 Dariusz Kubanek
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #4 Piotr Izydorczyk
14 - #7 Kazimierz Kardasz
15 - #19 Krzysztof Murawski
16 - #51 Artur Lipiński
17 - #141 Daniel Szandrowski
18 - #9 Jarosław Kmito
19 - #42 Mariusz Wesołowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Jaromin
13.788
18:27:08.660
1
2:15.030
44.8
2:28.818
18:29:23.690
+26.355
1:48.675
2
2:09.373
46.7
4:38.191
18:31:33.063
+20.607
1:48.766
3
2:11.142
46.1
6:49.333
18:33:44.205
+21.648
1:49.494
4
2:12.070
45.8
9:01.403
18:35:56.275
+20.261
1:51.809
5
2:14.810
44.9
11:16.213
18:38:11.085
+26.047
1:48.763
6
2:15.131
44.8
13:31.344
18:40:26.216
+24.407
1:50.724
7
2:13.545
45.3
15:44.889
18:42:39.761
+23.859
1:49.686
8
2:14.825
44.9
17:59.714
18:44:54.586
+23.576
1:51.249
9
2:12.825
45.5
20:12.539
18:47:07.411
+21.444
1:51.381