https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #181 Jacek Wroński
4 - #93. Ireneusz Rybiński
5 - #355 Dariusz Kowalczyk
6 - #14 Piotr HUSAR
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #242 Rafał Napierała
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #711 Dariusz Kubanek
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #19 Krzysztof Murawski
13 - #4 Piotr Izydorczyk
14 - #144 Marcin Czubak
15 - #7 Kazimierz Kardasz
16 - #51 Artur Lipiński
17 - #9 Jarosław Kmito
18 - #141 Daniel Szandrowski
19 - #42 Mariusz Wesołowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #132 Janusz Piotrowski
3 - #181 Jacek Wroński
4 - #93. Ireneusz Rybiński
5 - #355 Dariusz Kowalczyk
6 - #14 Piotr HUSAR
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #242 Rafał Napierała
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #711 Dariusz Kubanek
11 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
12 - #19 Krzysztof Murawski
13 - #4 Piotr Izydorczyk
14 - #144 Marcin Czubak
15 - #7 Kazimierz Kardasz
16 - #51 Artur Lipiński
17 - #9 Jarosław Kmito
18 - #141 Daniel Szandrowski
19 - #42 Mariusz Wesołowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
11.546
15:19:39.734
1
1:47.481
56.3
1:59.027
15:21:27.215
2
1:45.138
57.5
3:44.165
15:23:12.353
3
1:44.630
57.8
5:28.795
15:24:56.983
4
1:45.606
57.3
7:14.401
15:26:42.589
5
1:47.357
56.3
9:01.758
15:28:29.946
6
1:50.819
54.6
10:52.577
15:30:20.765
7
1:49.959
55.0
12:42.536
15:32:10.724
8
1:49.581
55.2
14:32.117
15:34:00.305
9
1:50.577
54.7
16:22.694
15:35:50.882
10
1:55.056
52.6
18:17.750
15:37:45.938
11
1:51.080
54.4
20:08.830
15:39:37.018