https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #7 Kamil Majorczyk
3 - #199 Marek Begier
4 - #12 Mateusz Szymański
5 - #488 Janusz Krystian
6 - #4 Grzegorz Jankowiak
7 - #212 Marcin Dworak
8 - #30 Daniel Krzysztofek
9 - #33 Leszek Stachowiak
10 - #97 Łukasz HUSAR
11 - #259 Dariusz Faluta
12 - #300 Wojciech Wyrzykowski
13 - #190 Rafał Jasiorski
14 - #86 Kacper Olszta
15 - #411 Łukasz Nadolny
16 - #788 Wojciech Bogucki
17 - #159 Marek Kreczetowski
18 - #369 Daniel Bortniak
19 - #102 Marek Miller
20 - #19 Mateusz Kupaj
21 - #49 Tomasz Rybiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #7 Kamil Majorczyk
3 - #199 Marek Begier
4 - #12 Mateusz Szymański
5 - #488 Janusz Krystian
6 - #4 Grzegorz Jankowiak
7 - #212 Marcin Dworak
8 - #30 Daniel Krzysztofek
9 - #33 Leszek Stachowiak
10 - #97 Łukasz HUSAR
11 - #259 Dariusz Faluta
12 - #300 Wojciech Wyrzykowski
13 - #190 Rafał Jasiorski
14 - #86 Kacper Olszta
15 - #411 Łukasz Nadolny
16 - #788 Wojciech Bogucki
17 - #159 Marek Kreczetowski
18 - #369 Daniel Bortniak
20 - #19 Mateusz Kupaj
21 - #49 Tomasz Rybiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Wójcik
14.258
14:30:21.317
1
2:10.472
46.4
2:24.730
14:32:31.789
+20.938
1:49.534
2
2:06.800
47.7
4:31.530
14:34:38.589
+18.641
1:48.159
3
2:05.742
48.1
6:37.272
14:36:44.331
+16.859
1:48.883
4
2:05.910
48.0
8:43.182
14:38:50.241
+17.750
1:48.160
5
2:05.969
48.0
10:49.151
14:40:56.210
+18.465
1:47.504
6
2:07.775
47.3
12:56.926
14:43:03.985
+19.597
1:48.178
7
2:08.915
46.9
15:05.841
14:45:12.900
+20.530
1:48.385
8
2:10.371
46.4
17:16.212
14:47:23.271
+19.998
1:50.373
9
2:09.511
46.7
19:25.723
14:49:32.782
+19.751
1:49.760
10
2:09.984
46.5
21:35.707
14:51:42.766
+19.042
1:50.942