https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #243 Dominik Bolewicz
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #720 Patryk Tokarski
5 - #115 Jakub Nowicki
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #9 Waldemar Kmito
11 - #320 Jan Przybył
12 - #111 Patryk Łakomy
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #765 Kamil Antczak
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #235 Mateusz Burzyński
17 - #512 Damian Majchrzak
18 - #87 Dominik Okupnik
19 - #11 Krzysztof Kudłaty
20 - #394 Oskar Janicki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #243 Dominik Bolewicz
2 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #720 Patryk Tokarski
5 - #115 Jakub Nowicki
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #9 Waldemar Kmito
11 - #320 Jan Przybył
12 - #111 Patryk Łakomy
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #765 Kamil Antczak
15 - #922 Rafał Kardasz
16 - #235 Mateusz Burzyński
17 - #512 Damian Majchrzak
18 - #87 Dominik Okupnik
19 - #11 Krzysztof Kudłaty
20 - #394 Oskar Janicki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Bolewicz
1:54.794
9:54:35.071
1
1:48.229
55.9
3:43.023
9:56:23.300
+1.523
1:46.706
2
1:51.067
54.5
5:34.090
9:58:14.367
-40.337
2:31.404
3
1:49.311
55.3
7:23.401
10:00:03.678
+1.950
1:47.361
4
4:28.980
22.5
11:52.381
10:04:32.658
+1:15.609
3:13.371