https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #344 Tomasz Stelmaszyk
4 - #87 Paweł Szkopek
5 - #737 Sebastian Dąbrowski
6 - #111 Michał Mazur
7 - #170 Piotr Tomala
8 - #46 Tomasz Banaszak
9 - #28 Patryk Komsa
10 - #355 Krzysztof Szynklewski
11 - #26 Przemysław Bandosz
12 - #138 Paweł Adamczyk
13 - #84 Paweł Janelt
14 - #40. Kacper Paczyński
15 - #27 Błażej Rzepecki
16 - #390 Michał Sobczyk
17 - #91 Dawid Obiegło
18 - #44 Robert Kempa
19 - #181 Jan Perużyński
20 - #313 Łukasz Zaucha
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #76 Artur Nowak
23 - #10 Rafał Arentowicz
24 - #186 Zbigniew Kowalewski
25 - #415 Łukasz Kugler
26 - #424 Gracjan Siemionowicz
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #913 Wojciech Stachowiak
29 - #191 Jakub Jasiorski
30 - #299 Tomasz Raczek
31 - #60 Szymon Dąbrowski
32 - #155 Tomasz Jasiński
33 - #163 Krzysztof Perużyński
34 - #53 Rafał Franas
35 - #28. Marcin Łapkowski
36 - #999 Robert Orlik
37 - #37 Marcin Seydak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #344 Tomasz Stelmaszyk
4 - #87 Paweł Szkopek
5 - #737 Sebastian Dąbrowski
6 - #111 Michał Mazur
7 - #170 Piotr Tomala
8 - #46 Tomasz Banaszak
9 - #28 Patryk Komsa
10 - #355 Krzysztof Szynklewski
11 - #26 Przemysław Bandosz
12 - #138 Paweł Adamczyk
13 - #84 Paweł Janelt
14 - #40. Kacper Paczyński
15 - #27 Błażej Rzepecki
16 - #390 Michał Sobczyk
17 - #91 Dawid Obiegło
18 - #44 Robert Kempa
19 - #181 Jan Perużyński
20 - #313 Łukasz Zaucha
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #76 Artur Nowak
23 - #10 Rafał Arentowicz
24 - #186 Zbigniew Kowalewski
26 - #424 Gracjan Siemionowicz
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #913 Wojciech Stachowiak
29 - #191 Jakub Jasiorski
30 - #299 Tomasz Raczek
31 - #60 Szymon Dąbrowski
32 - #155 Tomasz Jasiński
33 - #163 Krzysztof Perużyński
34 - #53 Rafał Franas
35 - #28. Marcin Łapkowski
36 - #999 Robert Orlik
37 - #37 Marcin Seydak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bogusław Sulkowski
13.630
14:05:28.570
1
2:09.214
46.8
2:22.844
14:07:37.784
+22.017
1:47.197
2
2:01.789
49.7
4:24.633
14:09:39.573
+15.669
1:46.120
3
2:00.434
50.2
6:25.067
14:11:40.007
+12.716
1:47.718
4
1:59.878
50.5
8:24.945
14:13:39.885
+12.045
1:47.833
5
2:02.853
49.2
10:27.798
14:15:42.738
+13.767
1:49.086
6
2:04.314
48.7
12:32.112
14:17:47.052
+13.433
1:50.881
7
2:02.476
49.4
14:34.588
14:19:49.528
+13.416
1:49.060
8
2:03.073
49.1
16:37.661
14:21:52.601
+13.481
1:49.592
9
2:04.219
48.7
18:41.880
14:23:56.820
+13.671
1:50.548
10
2:04.495
48.6
20:46.375
14:26:01.315
+15.905
1:48.590