https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/PP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski (MX85, MX2 J, MX1, MX1C, MX Masters)
-
Więcbork
, 22 września 2013
Zbigniew Zakrzewski
Karol Sobiech
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #114 Leszek Jasiński
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #171 Artur Łykowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #97 Filip Królikowski
9 - #249 Karol Sado
10 - #11 Krzysztof Kudłaty
11 - #115 Jakub Nowicki
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #32 Gabriel Rapacz
15 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
16 - #40 Michał Zaremba
17 - #320 Jan Przybył
18 - #52 Mateusz Kołodziejak
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #484 Paweł Czarnecki
21 - #40. Kacper Paczyński
22 - #909 Damian Chyła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #114 Leszek Jasiński
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #171 Artur Łykowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #97 Filip Królikowski
9 - #249 Karol Sado
10 - #11 Krzysztof Kudłaty
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #32 Gabriel Rapacz
15 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
16 - #40 Michał Zaremba
17 - #320 Jan Przybył
18 - #52 Mateusz Kołodziejak
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #484 Paweł Czarnecki
21 - #40. Kacper Paczyński
22 - #909 Damian Chyła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
1
1:39.998
14:29:27.938
2
1:57.392
46.0
3:37.390
14:31:25.330
+10.171
1:47.221
3
1:56.762
46.2
5:34.152
14:33:22.092
+9.764
1:46.998
4
1:57.722
45.9
7:31.874
14:35:19.814
+11.413
1:46.309
5
1:58.051
45.7
9:29.925
14:37:17.865
+10.028
1:48.023
6
1:56.509
46.3
11:26.434
14:39:14.374
+6.523
1:49.986
7
1:57.352
46.0
13:23.786
14:41:11.726
+6.055
1:51.297
8
1:57.202
46.1
15:20.988
14:43:08.928
+8.950
1:48.252
9
1:59.450
45.2
17:20.438
14:45:08.378
+9.740
1:49.710
10
1:58.865
45.4
19:19.303
14:47:07.243
+9.341
1:49.524
11
1:56.273
46.4
21:15.576
14:49:03.516
+5.389
1:50.884
12
2:02.086
44.2
23:17.662
14:51:05.602
+11.912
1:50.174
13
2:21.655
38.1
25:39.317
14:53:27.257
+30.057
1:51.598