https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/PP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski (MX85, MX2 J, MX1, MX1C, MX Masters)
-
Więcbork
, 22 września 2013
Zbigniew Zakrzewski
Karol Sobiech
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #114 Leszek Jasiński
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #171 Artur Łykowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #97 Filip Królikowski
9 - #249 Karol Sado
10 - #11 Krzysztof Kudłaty
11 - #115 Jakub Nowicki
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #32 Gabriel Rapacz
15 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
16 - #40 Michał Zaremba
17 - #320 Jan Przybył
18 - #52 Mateusz Kołodziejak
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #484 Paweł Czarnecki
21 - #40. Kacper Paczyński
22 - #909 Damian Chyła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #114 Leszek Jasiński
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #171 Artur Łykowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #243 Dominik Bolewicz
8 - #97 Filip Królikowski
9 - #249 Karol Sado
11 - #115 Jakub Nowicki
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #111 Patryk Łakomy
14 - #32 Gabriel Rapacz
15 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
16 - #40 Michał Zaremba
17 - #320 Jan Przybył
18 - #52 Mateusz Kołodziejak
19 - #53 Tomasz Olszewski
20 - #484 Paweł Czarnecki
21 - #40. Kacper Paczyński
22 - #909 Damian Chyła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
1
1:42.757
14:29:30.697
2
1:57.930
45.8
3:40.687
14:31:28.627
+10.709
1:47.221
3
1:57.107
46.1
5:37.794
14:33:25.734
+10.109
1:46.998
4
1:55.958
46.6
7:33.752
14:35:21.692
+9.649
1:46.309
5
1:57.189
46.1
9:30.941
14:37:18.881
+9.166
1:48.023
6
1:58.057
45.7
11:28.998
14:39:16.938
+8.071
1:49.986
7
1:57.470
46.0
13:26.468
14:41:14.408
+6.173
1:51.297
8
1:59.347
45.2
15:25.815
14:43:13.755
+11.095
1:48.252
9
1:58.631
45.5
17:24.446
14:45:12.386
+8.921
1:49.710
10
1:59.225
45.3
19:23.671
14:47:11.611
+9.701
1:49.524
11
1:59.198
45.3
21:22.869
14:49:10.809
+8.314
1:50.884
12
2:01.849
44.3
23:24.718
14:51:12.658
+11.675
1:50.174
13
2:08.120
42.1
25:32.838
14:53:20.778
+16.522
1:51.598