https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja B - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 6 kwietnia 2014
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #205 Damian Kwestarz
2 - #60 Sławomir Milczarek
3 - #473 Alan Barszczewski
4 - #719 Dominik Asłan
5 - #85 Paweł Karliński
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #35 Konrad Sienkiewicz
8 - #916 Łukasz Suchorowski
9 - #7. Konrad Kurzawa
10 - #475 Patryk Wiśniewski
11 - #906 Maciej Majcher
12 - #46 Kamil Barankiewicz
13 - #403 Piotr Kwaśnik
14 - #408 Daniel Krupa
15 - #112 Sylwester Błaszczyk
16 - #10 Tymoteusz Jocz
17 - #47 Maciej Łabędzki
18 - #183 Patryk Spychała
19 - #312 Leszek Gałązka
20 - #471 Tomasz Krawczyk
21 - #279 Kamil Wizgier
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #205 Damian Kwestarz
2 - #60 Sławomir Milczarek
3 - #473 Alan Barszczewski
4 - #719 Dominik Asłan
5 - #85 Paweł Karliński
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #35 Konrad Sienkiewicz
8 - #916 Łukasz Suchorowski
9 - #7. Konrad Kurzawa
10 - #475 Patryk Wiśniewski
11 - #906 Maciej Majcher
12 - #46 Kamil Barankiewicz
13 - #403 Piotr Kwaśnik
14 - #408 Daniel Krupa
15 - #112 Sylwester Błaszczyk
16 - #10 Tymoteusz Jocz
18 - #183 Patryk Spychała
19 - #312 Leszek Gałązka
20 - #471 Tomasz Krawczyk
21 - #279 Kamil Wizgier
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Kwestarz
1
7:16.527
14:17:07.191
2
7:10.208
41.8
14:26.735
14:24:17.399
+54.520
6:15.688
3
7:02.900
42.6
21:29.635
14:31:20.299
+45.963
6:16.937
4
6:52.787
43.6
28:22.422
14:38:13.086
+38.108
6:14.679
5
6:52.041
43.7
35:14.463
14:45:05.127
+30.946
6:21.095
6
6:49.911
43.9
42:04.374
14:51:55.038
+33.532
6:16.379
7
8:19.580
36.0
50:23.954
15:00:14.618
+1:57.179
6:22.401
8
6:48.669
44.0
57:12.623
15:07:03.287
+31.084
6:17.585
9
7:22.285
40.7
1:04:34.908
15:14:25.572
+1:06.762
6:15.523
10
7:09.601
41.9
1:11:44.509
15:21:35.173
+56.927
6:12.674
11
6:57.720
43.1
1:18:42.229
15:28:32.893
+37.417
6:20.303
12
8:36.410
34.9
1:27:18.639
15:37:09.303
+2:19.836
6:16.574
13
8:07.854
36.9
1:35:26.493
15:45:17.157
+1:50.188
6:17.666