https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig pierwszy
2014 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 6 kwietnia 2014
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #33 Sebastian Macherzyński
2 - #89 Arkadziusz Kowalski
3 - #2 Wojciech Kreps
4 - #36 Damian Michalski
5 - #294 Tomasz Mikołajczyk
6 - #25 Rafał Chryć
7 - #806 Piotr Pawlak
8 - #462 Radosław Zdziarski
9 - #7 Konrad Skórniewski
10 - #52. Kamil Wojciechowski
11 - #154 Rafał Pomorski
12 - #80 Artur Rychter
13 - #164 Tomasz Bilecki
14 - #15 Sebastian Burzyński
15 - #78 Mateusz Szczepaniak
16 - #37 Jarosław Szóstak
17 - #71 Bartosz Potębski
18 - #3 Dawid Kurzawa
19 - #16 Artur Sienkiewicz
20 - #8 Tomasz Burzyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #33 Sebastian Macherzyński
2 - #89 Arkadziusz Kowalski
3 - #2 Wojciech Kreps
4 - #36 Damian Michalski
5 - #294 Tomasz Mikołajczyk
7 - #806 Piotr Pawlak
8 - #462 Radosław Zdziarski
9 - #7 Konrad Skórniewski
10 - #52. Kamil Wojciechowski
11 - #154 Rafał Pomorski
12 - #80 Artur Rychter
13 - #164 Tomasz Bilecki
14 - #15 Sebastian Burzyński
15 - #78 Mateusz Szczepaniak
16 - #37 Jarosław Szóstak
17 - #71 Bartosz Potębski
18 - #3 Dawid Kurzawa
19 - #16 Artur Sienkiewicz
20 - #8 Tomasz Burzyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sebastian Macherzyński
1
8:31.863
14:18:22.527
2
6:43.769
44.6
15:15.632
14:25:06.296
+0.764
6:43.005
3
6:44.247
44.5
21:59.879
14:31:50.543
+6.208
6:38.039
4
6:43.204
44.6
28:43.083
14:38:33.747
+0.236
6:42.968
5
6:35.033
45.6
35:18.116
14:45:08.780
+1.273
6:33.760
6
6:41.170
44.9
41:59.286
14:51:49.950
+2.343
6:38.827
7
6:34.766
45.6
48:34.052
14:58:24.716
-13.915
6:48.681
8
7:36.388
39.4
56:10.440
15:06:01.104
+49.755
6:46.633
9
6:37.222
45.3
1:02:47.662
15:12:38.326
-8.150
6:45.372
10
6:40.096
45.0
1:09:27.758
15:19:18.422
-4.783
6:44.879
11
6:35.118
45.6
1:16:02.876
15:25:53.540
-14.647
6:49.765
12
8:02.685
37.3
1:24:05.561
15:33:56.225
+1:12.321
6:50.364
13
6:48.019
44.1
1:30:53.580
15:40:44.244
+3.790
6:44.229