https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - p
2014 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Radom
, 13 kwietnia 2014
Damian Dąbrowski
Paweł Pyszczek
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Maciej Giemza
2 - #586 Filip Więckowski
3 - #756 Wojciech Kozłowski
4 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
5 - #140 Sebastian Kałużny
6 - #818 Kamil Walczak
7 - #88 Leszek Drogosz
8 - #16 Roman Ulenberg
9 - #119 Paweł Fajok
10 - #40 Tomasz Wikowicz
11 - #422 Jeremiasz Mandecki
12 - #729 Jakub Chmiel
13 - #725 Andrzej Mądry
14 - #286 Łukasz Małek
15 - #225 Łukasz Stawski
16 - #190 Sławomir Strycharz
17 - #878 Rafał Krupa
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Maciej Giemza
2 - #586 Filip Więckowski
3 - #756 Wojciech Kozłowski
4 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
5 - #140 Sebastian Kałużny
6 - #818 Kamil Walczak
7 - #88 Leszek Drogosz
9 - #119 Paweł Fajok
10 - #40 Tomasz Wikowicz
11 - #422 Jeremiasz Mandecki
12 - #729 Jakub Chmiel
13 - #725 Andrzej Mądry
14 - #286 Łukasz Małek
15 - #225 Łukasz Stawski
16 - #190 Sławomir Strycharz
17 - #878 Rafał Krupa
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Giemza
22.332
13:03:54.625
1
8:13.795
54.7
8:36.127
13:12:08.420
+51.508
7:22.287
2
8:26.910
53.3
17:03.037
13:20:35.330
+58.393
7:28.517
3
8:24.232
53.5
25:27.269
13:28:59.562
+50.383
7:33.849
4
8:38.902
52.0
34:06.171
13:37:38.464
+1:06.142
7:32.760
5
8:35.989
52.3
42:42.160
13:46:14.453
+55.971
7:40.018
6
8:36.145
52.3
51:18.305
13:54:50.598
+59.117
7:37.028
7
9:17.786
48.4
1:00:36.091
14:04:08.384
+1:36.142
7:41.644
8
8:43.132
51.6
1:09:19.223
14:12:51.516
+23.540
8:19.592
9
8:43.605
51.6
1:18:02.828
14:21:35.121
+55.914
7:47.691
10
8:35.523
52.4
1:26:38.351
14:30:10.644
+52.964
7:42.559
11
8:28.073
53.1
1:35:06.424
14:38:38.717
+39.015
7:49.058