https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/ME
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Trening dowolny
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX Open European Championship EMN 20/30
-
Człuchów
, 8 czerwca 2014
Herman Jakolič
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #89 Evgeni Tyletski
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #111. Nerijus Rukstela
5 - #111 Petr Bartos
6 - #710 Andriy Burenko
7 - #12 Semen Rogozin
8 - #21 Łukasz Kędzierski
9 - #67 Petr Michalec
10 - #757 Arkadiusz Mańk
11 - #471 Vladimir Tarasov
12 - #50 Dmitry Penkov
13 - #76 Karol Kruszyński
14 - #113 Sebastian Witkowski
15 - #189 Oleksiy Molchanov
16 - #85 Igor Zienkiewicz
17 - #33 Danijel Bozic
18 - #84 Mirosław Kowalski
19 - #720 Patryk Tokarski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #89 Evgeni Tyletski
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #111. Nerijus Rukstela
5 - #111 Petr Bartos
6 - #710 Andriy Burenko
7 - #12 Semen Rogozin
8 - #21 Łukasz Kędzierski
9 - #67 Petr Michalec
11 - #471 Vladimir Tarasov
12 - #50 Dmitry Penkov
13 - #76 Karol Kruszyński
14 - #113 Sebastian Witkowski
15 - #189 Oleksiy Molchanov
16 - #85 Igor Zienkiewicz
17 - #33 Danijel Bozic
18 - #84 Mirosław Kowalski
19 - #720 Patryk Tokarski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
4:48.368
11:05:11.817
2
2:21.367
47.6
7:09.735
11:07:33.184
+16.897
2:04.470
3
2:03.299
54.6
9:13.034
11:09:36.483
-0.880
2:04.179
4
2:03.846
54.4
11:16.880
11:11:40.329
-17.998
2:21.844
5
2:33.232
43.9
13:50.112
11:14:13.561
+7.647
2:25.585
6
6:18.600
17.8
20:08.712
11:20:32.161
+2:00.423
4:18.177
7
2:00.952
55.7
22:09.664
11:22:33.113
+5.333
1:55.619
8
4:28.001
25.1
26:37.665
11:27:01.114
+1:31.732
2:56.269
9
2:01.458
55.4
28:39.123
11:29:02.572
-1:56.874
3:58.332