https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/ME
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Wyścig kwalifikacyjny
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX Open European Championship EMN 20/30
-
Człuchów
, 8 czerwca 2014
Herman Jakolič
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Petr Bartos
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #67 Petr Michalec
6 - #12 Semen Rogozin
7 - #11 Nerijus Rukstela
8 - #710 Andriy Burenko
9 - #757 Arkadiusz Mańk
10 - #50 Dmitry Penkov
11 - #471 Vladimir Tarasov
12 - #189 Oleksiy Molchanov
13 - #76 Karol Kruszyński
14 - #113 Sebastian Witkowski
15 - #33 Danijel Bozic
16 - #85 Igor Zienkiewicz
17 - #84 Mirosław Kowalski
18 - #720 Patryk Tokarski
19 - #89 Evgeni Tyletski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Petr Bartos
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #67 Petr Michalec
6 - #12 Semen Rogozin
7 - #11 Nerijus Rukstela
8 - #710 Andriy Burenko
9 - #757 Arkadiusz Mańk
10 - #50 Dmitry Penkov
11 - #471 Vladimir Tarasov
12 - #189 Oleksiy Molchanov
14 - #113 Sebastian Witkowski
15 - #33 Danijel Bozic
16 - #85 Igor Zienkiewicz
17 - #84 Mirosław Kowalski
18 - #720 Patryk Tokarski
19 - #89 Evgeni Tyletski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:18.878
16:15:14.778
2
2:06.797
53.1
4:25.675
16:17:21.575
+11.115
1:55.682
3
2:18.489
48.6
6:44.164
16:19:40.064
+22.007
1:56.482
4
2:20.332
48.0
9:04.496
16:22:00.396
+23.800
1:56.532
5
2:17.872
48.8
11:22.368
16:24:18.268
+21.433
1:56.439
6
2:06.803
53.1
13:29.171
16:26:25.071
+9.442
1:57.361
7
2:08.398
52.4
15:37.569
16:28:33.469
+9.994
1:58.404
8
2:09.259
52.1
17:46.828
16:30:42.728
+9.312
1:59.947
9
2:11.511
51.2
19:58.339
16:32:54.239
+10.704
2:00.807
10
2:10.900
51.4
22:09.239
16:35:05.139
+11.123
1:59.777
11
2:11.255
51.3
24:20.494
16:37:16.394
+11.458
1:59.797
12
2:19.222
48.4
26:39.716
16:39:35.616
+18.590
2:00.632