https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Rosówek
, 1 maja 2014
Robert Kramer
Albin Majkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #148 Tomasz Pacyga
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #3 Jacek Lonka
9 - #134 Sebastian Kuncicki
10 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
11 - #44 Kacper Kozłowski
12 - #280 Bartosz Pierzyński
13 - #506 Filip Więckowski
14 - #93 Paweł Pruszczyński
15 - #119 Damian Jędrzejczyk
16 - #90 Dariusz Strzelecki
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #29 Paweł Latarski
19 - #159 Marek Kreczetowski
20 - #63 Robert Maliszewski
21 - #701 Dariusz Kołodziejak
22 - #355 Dariusz Kowalczyk
23 - #811 Kamil Krauze
24 - #619 Sławomir Suchorowski
25 - #777 Jakub Kucharski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz Wysocki
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #231 Bartosz Sawczuk
6 - #148 Tomasz Pacyga
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #3 Jacek Lonka
9 - #134 Sebastian Kuncicki
10 - #323 Sylwester Jędrzejczyk
11 - #44 Kacper Kozłowski
12 - #280 Bartosz Pierzyński
13 - #506 Filip Więckowski
14 - #93 Paweł Pruszczyński
15 - #119 Damian Jędrzejczyk
16 - #90 Dariusz Strzelecki
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #29 Paweł Latarski
19 - #159 Marek Kreczetowski
20 - #63 Robert Maliszewski
21 - #701 Dariusz Kołodziejak
22 - #355 Dariusz Kowalczyk
23 - #811 Kamil Krauze
25 - #777 Jakub Kucharski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
2:18.108
16:51:12.970
2
2:08.036
46.4
4:26.144
16:53:21.006
+26.092
1:41.944
3
2:09.104
46.0
6:35.248
16:55:30.110
+27.690
1:41.414
4
2:10.636
45.5
8:45.884
16:57:40.746
+17.981
1:52.655
5
2:11.189
45.3
10:57.073
16:59:51.935
+26.756
1:44.433
6
2:12.050
45.0
13:09.123
17:02:03.985
+27.447
1:44.603
7
2:12.108
45.0
15:21.231
17:04:16.093
+27.283
1:44.825
8
2:12.544
44.8
17:33.775
17:06:28.637
+28.465
1:44.079
9
2:32.137
39.0
20:05.912
17:09:00.774
+46.024
1:46.113
10
2:14.218
44.3
22:20.130
17:11:14.992
+27.329
1:46.889
11
2:14.876
44.0
24:35.006
17:13:29.868
+28.202
1:46.674