https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Quad Open - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Lidzbark Warmiński
, 17 sierpnia 2014
Marian Ciężkowski
Jarosław Piwnicki
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #62 Kacper Kamiński
2 - #416 Roman Gwiazda
3 - #464 Artur Szczebak
4 - #100 Szymon Gembala
5 - #280 Piotr Panek
6 - #63 Jakub Mienik
7 - #218 Przemysław Franczak
8 - #998 Mariusz Wlaszczyk
9 - #311 Dawid Konkol
10 - #227 Mateusz Zych
11 - #231 Rafał Tyndel
12 - #524 Michał Marmuszewski
13 - #13 Łukasz Tyndel
14 - #31 Piotr Konkol
15 - #757 Arkadiusz Mańk
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #317 Rafał Toporowski
18 - #618 Łukasz Samborski
19 - #26 Karol Kędzierski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #62 Kacper Kamiński
2 - #416 Roman Gwiazda
3 - #464 Artur Szczebak
4 - #100 Szymon Gembala
6 - #63 Jakub Mienik
7 - #218 Przemysław Franczak
8 - #998 Mariusz Wlaszczyk
9 - #311 Dawid Konkol
10 - #227 Mateusz Zych
11 - #231 Rafał Tyndel
12 - #524 Michał Marmuszewski
13 - #13 Łukasz Tyndel
14 - #31 Piotr Konkol
15 - #757 Arkadiusz Mańk
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #317 Rafał Toporowski
18 - #618 Łukasz Samborski
19 - #26 Karol Kędzierski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Kamiński
1
1:59.051
16:53:47.572
2
2:15.204
42.1
4:14.255
16:56:02.776
+8.279
2:06.925
3
2:15.470
42.0
6:29.725
16:58:18.246
+8.968
2:06.502
4
2:24.572
39.3
8:54.297
17:00:42.818
+19.489
2:05.083
5
2:15.872
41.9
11:10.169
17:02:58.690
+3.291
2:12.581
6
2:22.160
40.0
13:32.329
17:05:20.850
+11.981
2:10.179
7
2:29.849
38.0
16:02.178
17:07:50.699
+23.868
2:05.981
8
2:21.924
40.1
18:24.102
17:10:12.623
+9.714
2:12.210
9
2:19.701
40.7
20:43.803
17:12:32.324
+1.697
2:18.004
10
2:22.280
40.0
23:06.083
17:14:54.604
+12.567
2:09.713
11
2:20.257
40.6
25:26.340
17:17:14.861
+7.842
2:12.415
12
2:20.462
40.5
27:46.802
17:19:35.323
+4.130
2:16.332