https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Olsztyn
, 18 maja 2014
Paweł Kurajk
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #508 Dominik Małecki
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #22 Michał Krech
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #833 Damian Kojs
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #507 Kamil Osieleniec
11 - #77 Krystian Lonka
12 - #96 Bogusław Sulkowski
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #34 Mikołaj Mroczek
15 - #221 Dawid Kucbor
16 - #222 Cezary Lewko
17 - #53 Tomasz Olszewski
18 - #516 Aleksandra Szymuś
19 - #7 Szymon Jóskowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #508 Dominik Małecki
2 - #101 Jakub Barczewski
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #501 Maciej Więckowski
5 - #22 Michał Krech
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #113 Sebastian Witkowski
8 - #833 Damian Kojs
9 - #114 Leszek Jasiński
10 - #507 Kamil Osieleniec
11 - #77 Krystian Lonka
12 - #96 Bogusław Sulkowski
13 - #100 Alan Mendelewski
14 - #34 Mikołaj Mroczek
15 - #221 Dawid Kucbor
16 - #222 Cezary Lewko
18 - #516 Aleksandra Szymuś
19 - #7 Szymon Jóskowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Małecki
1
2:01.258
16:26:26.733
2
2:01.075
49.7
4:02.333
16:28:27.808
+11.468
1:49.607
3
2:02.981
48.9
6:05.314
16:30:30.789
+13.412
1:49.569
4
2:04.823
48.2
8:10.137
16:32:35.612
+14.865
1:49.958
5
2:05.667
47.8
10:15.804
16:34:41.279
+15.841
1:49.826
6
2:02.414
49.1
12:18.218
16:36:43.693
+13.167
1:49.247
7
2:04.177
48.4
14:22.395
16:38:47.870
+14.087
1:50.090
8
2:06.699
47.5
16:29.094
16:40:54.569
+16.242
1:50.457
9
2:05.194
48.0
18:34.288
16:42:59.763
+14.166
1:51.028
10
2:03.911
48.5
20:38.199
16:45:03.674
+13.912
1:49.999
11
2:06.012
47.7
22:44.211
16:47:09.686
+14.730
1:51.282
12
2:05.449
47.9
24:49.660
16:49:15.135
+16.056
1:49.393