https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Więcbork
, 13 lipca 2014
Tadeusz Szwemin
Szymon Grzegorczyk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #507 Kamil Osieleniec
2 - #299 Wiktor Jasiński
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #13 Filip Bukowicz
5 - #40 Dariusz Rapacz
6 - #510 Filip Maleńczuk
7 - #107 Amadeusz Murawski
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #77 Jakub Komsta
10 - #50 Mikołaj Rybarczyk
11 - #46 Alex Gutstein
12 - #3 Nikodem Bartoch
13 - #94 Maksymilian Nikiel
14 - #95 Artur Sikora
15 - #38 Wiktoria Garbowska
16 - #417 Remigiusz Rutka
17 - #9 Dariusz Malczewski
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #91 Anton Tsekhanovskiy
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #507 Kamil Osieleniec
2 - #299 Wiktor Jasiński
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #13 Filip Bukowicz
5 - #40 Dariusz Rapacz
7 - #107 Amadeusz Murawski
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #77 Jakub Komsta
10 - #50 Mikołaj Rybarczyk
11 - #46 Alex Gutstein
12 - #3 Nikodem Bartoch
13 - #94 Maksymilian Nikiel
14 - #95 Artur Sikora
15 - #38 Wiktoria Garbowska
16 - #417 Remigiusz Rutka
17 - #9 Dariusz Malczewski
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #91 Anton Tsekhanovskiy
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Osieleniec
1
1:40.922
13:34:48.469
2
2:01.990
44.3
3:42.912
13:36:50.459
+9.613
1:52.377
3
2:00.358
44.9
5:43.270
13:38:50.817
+10.549
1:49.809
4
2:00.543
44.8
7:43.813
13:40:51.360
+10.395
1:50.148
5
1:58.779
45.5
9:42.592
13:42:50.139
+6.557
1:52.222
6
1:59.766
45.1
11:42.358
13:44:49.905
+7.766
1:52.000
7
2:02.122
44.2
13:44.480
13:46:52.027
+8.836
1:53.286
8
2:03.385
43.8
15:47.865
13:48:55.412
+9.615
1:53.770
9
2:01.351
44.5
17:49.216
13:50:56.763
+8.117
1:53.234
10
2:01.596
44.4
19:50.812
13:52:58.359
+5.982
1:55.614
11
2:02.408
44.1
21:53.220
13:55:00.767
+9.061
1:53.347
12
2:01.430
44.5
23:54.650
13:57:02.197
+7.708
1:53.722
13
2:02.762
44.0
25:57.412
13:59:04.959
+7.887
1:54.875