https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MP
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski
-
Więcbork
, 13 lipca 2014
Tadeusz Szwemin
Szymon Grzegorczyk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #507 Kamil Osieleniec
2 - #299 Wiktor Jasiński
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #13 Filip Bukowicz
5 - #40 Dariusz Rapacz
6 - #510 Filip Maleńczuk
7 - #107 Amadeusz Murawski
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #77 Jakub Komsta
10 - #50 Mikołaj Rybarczyk
11 - #46 Alex Gutstein
12 - #3 Nikodem Bartoch
13 - #94 Maksymilian Nikiel
14 - #95 Artur Sikora
15 - #38 Wiktoria Garbowska
16 - #417 Remigiusz Rutka
17 - #9 Dariusz Malczewski
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #91 Anton Tsekhanovskiy
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #299 Wiktor Jasiński
3 - #58 Wojciech Kucharczyk
4 - #13 Filip Bukowicz
5 - #40 Dariusz Rapacz
6 - #510 Filip Maleńczuk
7 - #107 Amadeusz Murawski
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #77 Jakub Komsta
10 - #50 Mikołaj Rybarczyk
11 - #46 Alex Gutstein
12 - #3 Nikodem Bartoch
13 - #94 Maksymilian Nikiel
14 - #95 Artur Sikora
15 - #38 Wiktoria Garbowska
16 - #417 Remigiusz Rutka
17 - #9 Dariusz Malczewski
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #91 Anton Tsekhanovskiy
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:27.437
13:34:34.984
2
1:52.377
48.1
3:19.814
13:36:27.361
3
1:49.809
49.2
5:09.623
13:38:17.170
4
1:50.148
49.0
6:59.771
13:40:07.318
5
1:52.222
48.1
8:51.993
13:41:59.540
6
1:52.000
48.2
10:43.993
13:43:51.540
7
1:53.286
47.7
12:37.279
13:45:44.826
8
1:53.770
47.5
14:31.049
13:47:38.596
9
1:53.234
47.7
16:24.283
13:49:31.830
10
1:55.614
46.7
18:19.897
13:51:27.444
11
1:53.347
47.6
20:13.244
13:53:20.791
12
1:53.722
47.5
22:06.966
13:55:14.513
13
1:54.875
47.0
24:01.841
13:57:09.388