https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 13 kwietnia 2014
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #171 Artur Łykowski
4 - #77 Krystian Lonka
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #90 Emil Przystupa
9 - #580 Łukasz Chmiel
10 - #41 Nikolas Dal Canton
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #52 Mateusz Kołodziejak
13 - #121 Lubomir Sobol
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #107 Amadeusz Murawski
17 - #999 Dariusz Drab
18 - #89 Karol Englert
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #737 Patryk Madej
21 - #807 Krystian Szostak
22 - #235 Mateusz Burzyński
23 - #512 Damian Majchrzak
24 - #80 Krystian Kozdra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #171 Artur Łykowski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #90 Emil Przystupa
9 - #580 Łukasz Chmiel
10 - #41 Nikolas Dal Canton
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #52 Mateusz Kołodziejak
13 - #121 Lubomir Sobol
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #107 Amadeusz Murawski
17 - #999 Dariusz Drab
18 - #89 Karol Englert
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #737 Patryk Madej
21 - #807 Krystian Szostak
22 - #235 Mateusz Burzyński
23 - #512 Damian Majchrzak
24 - #80 Krystian Kozdra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Barczewski
17.185
13:15:01.883
1
1:18.439
78.0
1:35.624
13:16:20.322
-4.879
1:23.318
2
1:18.497
78.0
2:54.121
13:17:38.819
+0.418
1:18.079
3
1:18.267
78.2
4:12.388
13:18:57.086
-0.505
1:18.772
4
1:18.672
77.8
5:31.060
13:20:15.758
-0.297
1:18.969
5
1:17.710
78.8
6:48.770
13:21:33.468
+0.070
1:17.640
6
1:19.235
77.2
8:08.005
13:22:52.703
+2.205
1:17.030
7
1:19.338
77.1
9:27.343
13:24:12.041
-0.405
1:19.743
8
1:19.476
77.0
10:46.819
13:25:31.517
+2.119
1:17.357
9
1:20.706
75.8
12:07.525
13:26:52.223
+3.100
1:17.606
10
1:33.438
65.5
13:40.963
13:28:25.661
+13.042
1:20.396
11
1:22.531
74.2
15:03.494
13:29:48.192
+4.071
1:18.460
12
1:21.662
74.9
16:25.156
13:31:09.854
+2.585
1:19.077
13
1:20.759
75.8
17:45.915
13:32:30.613
+1.260
1:19.499
14
1:20.800
75.7
19:06.715
13:33:51.413
-1.052
1:21.852