https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 13 kwietnia 2014
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #171 Artur Łykowski
4 - #77 Krystian Lonka
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #90 Emil Przystupa
9 - #580 Łukasz Chmiel
10 - #41 Nikolas Dal Canton
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #52 Mateusz Kołodziejak
13 - #121 Lubomir Sobol
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #107 Amadeusz Murawski
17 - #999 Dariusz Drab
18 - #89 Karol Englert
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #737 Patryk Madej
21 - #807 Krystian Szostak
22 - #235 Mateusz Burzyński
23 - #512 Damian Majchrzak
24 - #80 Krystian Kozdra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #171 Artur Łykowski
4 - #77 Krystian Lonka
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #243 Dominik Bolewicz
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #90 Emil Przystupa
9 - #580 Łukasz Chmiel
10 - #41 Nikolas Dal Canton
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #52 Mateusz Kołodziejak
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #259 Paweł Płochocki
16 - #107 Amadeusz Murawski
17 - #999 Dariusz Drab
18 - #89 Karol Englert
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #737 Patryk Madej
21 - #807 Krystian Szostak
22 - #235 Mateusz Burzyński
23 - #512 Damian Majchrzak
24 - #80 Krystian Kozdra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Barczewski
20.337
13:15:05.035
1
1:26.870
70.5
1:47.207
13:16:31.905
+3.552
1:23.318
2
1:23.999
72.9
3:11.206
13:17:55.904
+5.920
1:18.079
3
1:23.105
73.6
4:34.311
13:19:19.009
+4.333
1:18.772
4
1:24.534
72.4
5:58.845
13:20:43.543
+5.565
1:18.969
5
1:24.884
72.1
7:23.729
13:22:08.427
+7.244
1:17.640
6
1:44.607
58.5
9:08.336
13:23:53.034
+27.577
1:17.030
7
1:27.439
70.0
10:35.775
13:25:20.473
+7.696
1:19.743
8
1:26.846
70.5
12:02.621
13:26:47.319
+9.489
1:17.357
9
1:27.613
69.9
13:30.234
13:28:14.932
+10.007
1:17.606
10
1:26.901
70.4
14:57.135
13:29:41.833
+6.505
1:20.396
11
1:27.811
69.7
16:24.946
13:31:09.644
+9.351
1:18.460
12
1:30.078
67.9
17:55.024
13:32:39.722
+11.001
1:19.077
13
1:25.835
71.3
19:20.859
13:34:05.557
+6.336
1:19.499