https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Oborniki
, 27 kwietnia 2014
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #113 Sebastian Witkowski
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #580 Łukasz Chmiel
5 - #195 Bogusław Sulkowski
6 - #77 Krystian Lonka
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #243 Dominik Bolewicz
9 - #100 Alan Mendelewski
10 - #80 Krystian Kozdra
11 - #41 Nikolas Dal Canton
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #52 Mateusz Kołodziejak
14 - #107 Amadeusz Murawski
15 - #411 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #737 Patryk Madej
18 - #807 Krystian Szostak
19 - #999 Dariusz Drab
20 - #512 Damian Majchrzak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #113 Sebastian Witkowski
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #580 Łukasz Chmiel
5 - #195 Bogusław Sulkowski
6 - #77 Krystian Lonka
7 - #97 Filip Królikowski
8 - #243 Dominik Bolewicz
9 - #100 Alan Mendelewski
10 - #80 Krystian Kozdra
11 - #41 Nikolas Dal Canton
12 - #121 Lubomir Sobol
13 - #52 Mateusz Kołodziejak
14 - #107 Amadeusz Murawski
15 - #411 Rafał Kardasz
16 - #49 Krzysztof Woźniak
17 - #737 Patryk Madej
19 - #999 Dariusz Drab
20 - #512 Damian Majchrzak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
14.495
16:16:53.737
1
2:09.765
44.9
2:24.260
16:19:03.502
+20.585
1:49.180
2
2:04.705
46.8
4:28.965
16:21:08.207
+19.289
1:45.416
3
2:05.051
46.6
6:34.016
16:23:13.258
+20.347
1:44.704
4
2:05.131
46.6
8:39.147
16:25:18.389
+20.578
1:44.553
5
2:04.248
46.9
10:43.395
16:27:22.637
+19.152
1:45.096
6
2:06.588
46.1
12:49.983
16:29:29.225
+19.727
1:46.861
7
2:05.319
46.5
14:55.302
16:31:34.544
+17.827
1:47.492
8
2:05.347
46.5
17:00.649
16:33:39.891
+17.267
1:48.080
9
2:06.883
46.0
19:07.532
16:35:46.774
+18.729
1:48.154
10
2:05.252
46.6
21:12.784
16:37:52.026
+17.322
1:47.930