https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV Runda
-
Wschowa
, 25 maja 2014
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #90 Emil Przystupa
5 - #580 Łukasz Chmiel
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #400 Michał Zaremba
8 - #80 Krystian Kozdra
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #96 Bogusław Sulkowski
11 - #41 Nikolas Dal Canton
12 - #77 Michał Marzewski
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #211 Krzysztof Urban
16 - #737 Patryk Madej
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #867 Krystian Szostak
19 - #89 Karol Englert
20 - #26 Dominik Okupnik
21 - #400. Przemysław Herejczak
22 - #512 Damian Majchrzak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #90 Emil Przystupa
5 - #580 Łukasz Chmiel
6 - #97 Filip Królikowski
7 - #400 Michał Zaremba
8 - #80 Krystian Kozdra
9 - #121 Lubomir Sobol
10 - #96 Bogusław Sulkowski
11 - #41 Nikolas Dal Canton
12 - #77 Michał Marzewski
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #411 Rafał Kardasz
15 - #211 Krzysztof Urban
16 - #737 Patryk Madej
17 - #24 Adrian Sampers
18 - #867 Krystian Szostak
19 - #89 Karol Englert
20 - #26 Dominik Okupnik
21 - #400. Przemysław Herejczak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
1:35.372
9:49:45.960
1
2:53.496
36.3
4:28.868
9:52:39.456
+18.592
2:34.904
2
2:56.979
35.6
7:25.847
9:55:36.435
+38.820
2:18.159
3
3:04.401
34.2
10:30.248
9:58:40.836
+55.063
2:09.338