https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Zespołowe Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
-
Rosówek
, 31 sierpnia 2014
Robert Kramer
Albin Majkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #100 Marc Flasza
2 - #26 Przemysław Bandosz
3 - #101 Konrad Różański
4 - #4 Grzegorz Jankowiak
5 - #184 Piotr Gdesz
6 - #180 Arkadiusz Nowakowski
7 - #135 Andre WEINERT
8 - #16 Krzysztof Traczyński
9 - #36 Paweł Gabin
10 - #792 Karol Dziobko
11 - #913 Wojciech Stachowiak
12 - #190 Rafał Jasiorski
13 - #191 Jakub Jasiorski
14 - #61 Marcin Wójcik
15 - #256 Krzysztof Lichota
16 - #12 Mateusz Szymański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #100 Marc Flasza
2 - #26 Przemysław Bandosz
3 - #101 Konrad Różański
4 - #4 Grzegorz Jankowiak
5 - #184 Piotr Gdesz
6 - #180 Arkadiusz Nowakowski
7 - #135 Andre WEINERT
8 - #16 Krzysztof Traczyński
9 - #36 Paweł Gabin
10 - #792 Karol Dziobko
11 - #913 Wojciech Stachowiak
13 - #191 Jakub Jasiorski
14 - #61 Marcin Wójcik
15 - #256 Krzysztof Lichota
16 - #12 Mateusz Szymański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marc Flasza
1
2:26.253
13:15:59.950
2
2:06.819
46.8
4:33.072
13:18:06.769
+8.571
1:58.248
3
2:07.600
46.6
6:40.672
13:20:14.369
+10.161
1:57.439
4
2:09.810
45.8
8:50.482
13:22:24.179
+10.815
1:58.995
5
2:08.366
46.3
10:58.848
13:24:32.545
+9.849
1:58.517
6
2:06.763
46.9
13:05.611
13:26:39.308
+10.903
1:55.860
7
2:05.906
47.2
15:11.517
13:28:45.214
+11.049
1:54.857
8
2:09.169
46.0
17:20.686
13:30:54.383
+14.407
1:54.762
9
2:09.178
46.0
19:29.864
13:33:03.561
+14.465
1:54.713
10
2:11.233
45.3
21:41.097
13:35:14.794
+17.327
1:53.906