https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2015 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego II Runda
-
Rzgów
, 17 maja 2015
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Fomienko
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #238 Przemysław Zdanowski
2 - #70 Tomasz Kondejewski
3 - #17 Damian Strzelczyk
4 - #302 Maciej Łojko
5 - #313 Łukasz Madej
6 - #20 Wiesław Sulikowski
7 - #12 Tomasz Kociołek
8 - #4 Paweł Goss
9 - #921 Michał Żabicki
10 - #5 Piotr Cesarz
11 - #78 Witold Walczak
12 - #219 Jakub Mikulski
13 - #14 Jakub Malesza
14 - #16 Przemysław Matusiak
15 - #7. Rafał Głąb
16 - #111 Mateusz Marcinkowski
17 - #2 Piotr Szewczyk
18 - #1. Kacper Beczkowski
19 - #56 Roman Gwardencki
20 - #3. Maciej Kaczmarek
21 - #13 Daniel Nowak
NK - #21 Damian Gradowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #238 Przemysław Zdanowski
2 - #70 Tomasz Kondejewski
3 - #17 Damian Strzelczyk
4 - #302 Maciej Łojko
5 - #313 Łukasz Madej
6 - #20 Wiesław Sulikowski
7 - #12 Tomasz Kociołek
8 - #4 Paweł Goss
9 - #921 Michał Żabicki
10 - #5 Piotr Cesarz
11 - #78 Witold Walczak
12 - #219 Jakub Mikulski
13 - #14 Jakub Malesza
15 - #7. Rafał Głąb
16 - #111 Mateusz Marcinkowski
17 - #2 Piotr Szewczyk
18 - #1. Kacper Beczkowski
19 - #56 Roman Gwardencki
20 - #3. Maciej Kaczmarek
21 - #13 Daniel Nowak
NK - #21 Damian Gradowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Przemysław Zdanowski
1
9:41.235
15:08:47.545
2
7:42.498
38.9
17:23.733
15:16:30.043
+1:11.825
6:30.673
3
7:53.417
38.0
25:17.150
15:24:23.460
+1:07.381
6:46.036
4
8:12.696
36.5
33:29.846
15:32:36.156
+1:36.614
6:36.082
5
7:58.590
37.6
41:28.436
15:40:34.746
+1:24.620
6:33.970
6
8:16.659
36.2
49:45.095
15:48:51.405
+1:40.250
6:36.409
7
10:04.957
29.8
59:50.052
15:58:56.362
+3:24.996
6:39.961
8
8:03.976
37.2
1:07:54.028
16:07:00.338
+1:25.101
6:38.875
9
8:13.643
36.5
1:16:07.671
16:15:13.981
+53.057
7:20.586
10
8:20.113
36.0
1:24:27.784
16:23:34.094
+1:50.773
6:29.340
11
8:27.370
35.5
1:32:55.154
16:32:01.464
+1:46.546
6:40.824