https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2015 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Kwidzyn
, 12 kwietnia 2015
Damian Dąbrowski
Tadeusz Ulenberg
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #71 Dawid Mordasiewicz
2 - #509 Maciej Sagan
3 - #473 Alan Barszczewski
4 - #264 Bartosz Szutowski
5 - #234 Jan Przybył
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #363 Kuba Madej
8 - #869 Jakub Haftek
9 - #394 Patryk Rokita
10 - #534 Szymon Turek
11 - #570 Filip Maleńczuk
12 - #717 Bartosz Potębski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #71 Dawid Mordasiewicz
2 - #509 Maciej Sagan
3 - #473 Alan Barszczewski
5 - #234 Jan Przybył
6 - #474 Erwin Barszczewski
7 - #363 Kuba Madej
8 - #869 Jakub Haftek
9 - #394 Patryk Rokita
10 - #534 Szymon Turek
11 - #570 Filip Maleńczuk
12 - #717 Bartosz Potębski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dawid Mordasiewicz
1
15:45.314
12:46:27.901
2
14:07.689
42.5
29:53.003
13:00:35.590
+22.333
13:45.356
3
14:39.853
40.9
44:32.856
13:15:15.443
+54.537
13:45.316
4
14:23.901
41.7
58:56.757
13:29:39.344
+6.828
14:17.073
5
14:33.625
41.2
1:13:30.382
13:44:12.969
+45.056
13:48.569
6
14:50.563
40.4
1:28:20.945
13:59:03.532
+1:00.814
13:49.749
7
14:58.814
40.1
1:43:19.759
14:14:02.346
+1:04.112
13:54.702