https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Folkrace/MOB
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
BMW E36 - Trening dowolny
2015 | Folkrace
|
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Folkrace - Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego I Runda
-
Toruń
, 22 marca 2015
Krzysztof Szeszko
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #416 Łukasz Sawicki
2 - #415 Dawid Struensee
3 - #419 Bartosz Mederski
4 - #418 Przemysław Wójcicki
5 - #405 Wojciech Topolewski
6 - #402 Dariusz Topolewski
7 - #407 Marcin Grochola
8 - #410 Rafał Wachholz
9 - #40 Tomasz Mendyk
10 - #409 Adam Zgórski
11 - #412 Krzysztof Tyma
12 - #414 Piotr Olszewski
13 - #406 Jerzy Bieńkowski
14 - #413 Filip Biesek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #416 Łukasz Sawicki
2 - #415 Dawid Struensee
3 - #419 Bartosz Mederski
4 - #418 Przemysław Wójcicki
5 - #405 Wojciech Topolewski
6 - #402 Dariusz Topolewski
7 - #407 Marcin Grochola
8 - #410 Rafał Wachholz
9 - #40 Tomasz Mendyk
10 - #409 Adam Zgórski
11 - #412 Krzysztof Tyma
12 - #414 Piotr Olszewski
13 - #406 Jerzy Bieńkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Sawicki
11:58.346
11:13:00.692
1
57.434
62.7
12:55.780
11:13:58.126
+6.329
51.105
2
58.219
61.8
13:53.999
11:14:56.345
+6.324
51.895
3
56.789
63.4
14:50.788
11:15:53.134
+6.182
50.607
4
14:54.638
4.0
29:45.426
11:30:47.772
-42.216
15:36.854
5
59.271
60.7
30:44.697
11:31:47.043
-8.999
1:08.270
6
59.962
60.0
31:44.659
11:32:47.005
+9.007
50.955
7
57.792
62.3
32:42.451
11:33:44.797
+6.319
51.473
8
9:54.366
6.1
42:36.817
11:43:39.163
+22.802
9:31.564
9
55.907
64.4
43:32.724
11:44:35.070
+5.194
50.713
10
56.967
63.2
44:29.691
11:45:32.037
+5.630
51.337
11
54.363
66.2
45:24.054
11:46:26.400
+4.497
49.866
12
2:49.918
21.2
48:13.972
11:49:16.318
13
55.668
64.7
49:09.640
11:50:11.986
14
58.410
61.6
50:08.050
11:51:10.396
15
54.584
66.0
51:02.634
11:52:04.980