https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Finał 2
2015 | Karting
|
Puchar ROK
V Runda Pucharu Rok
-
Stary Kisielin
, 6 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #43 Dominik Garbaciak
2 - #7 Damian Mazurek
3 - #78 Kacper Rogala
4 - #71 Adam Piszczako
5 - #10 Adam Morawski
6 - #77 Karol Panek
7 - #14 Dawid Marcinowski
8 - #21 Igor Seweryn
9 - #44 Hubert Najmowicz
10 - #35 Kacper Wojdyła
11 - #23 Kajetan Gawron
12 - #99 Jonathan Madden
13 - #68 Julian Śmiechowski
14 - #13 Mikołaj Kania
15 - #27 Szymon Marut
16 - #32 Alan Czyż
17 - #58 Mateusz Pasiuk
18 - #18 Filip Żelechowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #43 Dominik Garbaciak
2 - #7 Damian Mazurek
3 - #78 Kacper Rogala
4 - #71 Adam Piszczako
5 - #10 Adam Morawski
6 - #77 Karol Panek
7 - #14 Dawid Marcinowski
8 - #21 Igor Seweryn
9 - #44 Hubert Najmowicz
10 - #35 Kacper Wojdyła
11 - #23 Kajetan Gawron
12 - #99 Jonathan Madden
13 - #68 Julian Śmiechowski
15 - #27 Szymon Marut
16 - #32 Alan Czyż
17 - #58 Mateusz Pasiuk
18 - #18 Filip Żelechowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Garbaciak
2.720
15:45:33.432
1
55.411
67.7
58.131
15:46:28.843
+2.679
52.732
2
53.588
70.0
1:51.719
15:47:22.431
+0.987
52.601
3
54.684
68.6
2:46.403
15:48:17.115
+2.123
52.561
4
53.694
69.9
3:40.097
15:49:10.809
+1.205
52.489
5
53.502
70.1
4:33.599
15:50:04.311
+1.310
52.192
6
52.722
71.2
5:26.321
15:50:57.033
+0.338
52.384
7
52.716
71.2
6:19.037
15:51:49.749
+0.271
52.445
8
52.733
71.1
7:11.770
15:52:42.482
+0.422
52.311
9
52.924
70.9
8:04.694
15:53:35.406
+0.611
52.313
10
53.222
70.5
8:57.916
15:54:28.628
+0.544
52.678