https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - PARAMBIEG
2015 | Karting
|
Puchar ROTAX
II Runda Pucharu Rotax
-
Stary Kisielin
, 12 kwietnia 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #14 Marcel Kuc
2 - #78 Kacper Rogala
3 - #35 Oliwier Pyłka
4 - #54 Jerzy Spinkiewicz
5 - #49 Filip Matejczyk
6 - #76 Bartłomiej Piekutowski
7 - #11 Karol Pasiewicz
8 - #2 Karol Litwiniec
9 - #15 Martynas Morkis
10 - #46 Mateusz Lenart
11 - #4 Karol Kręt
12 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
13 - #69 Borys Rogala
14 - #3 Kajetan Gawron
15 - #7 Axel Kożuchowski
16 - #73 Szymon Ruszkowski
17 - #74 Oskar Sitek
18 - #77 Maksymilian Obst
19 - #23 Natalia Gładysz
20 - #9 Oskar Pomorski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #14 Marcel Kuc
2 - #78 Kacper Rogala
3 - #35 Oliwier Pyłka
5 - #49 Filip Matejczyk
6 - #76 Bartłomiej Piekutowski
7 - #11 Karol Pasiewicz
8 - #2 Karol Litwiniec
9 - #15 Martynas Morkis
10 - #46 Mateusz Lenart
11 - #4 Karol Kręt
12 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
13 - #69 Borys Rogala
14 - #3 Kajetan Gawron
15 - #7 Axel Kożuchowski
16 - #73 Szymon Ruszkowski
17 - #74 Oskar Sitek
18 - #77 Maksymilian Obst
19 - #23 Natalia Gładysz
20 - #9 Oskar Pomorski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Kuc
1.264
11:54:30.067
1
49.786
75.3
51.050
11:55:19.853
-0.881
50.667
2
48.717
77.0
1:39.767
11:56:08.570
+0.289
48.428
3
48.879
76.7
2:28.646
11:56:57.449
+0.036
48.843
4
48.392
77.5
3:17.038
11:57:45.841
-0.270
48.662
5
48.107
78.0
4:05.145
11:58:33.948
+0.423
47.684
6
48.834
76.8
4:53.979
11:59:22.782
+0.832
48.002
7
48.349
77.6
5:42.328
12:00:11.131
-0.262
48.611
8
48.682
77.1
6:31.010
12:00:59.813
+0.041
48.641
9
48.804
76.9
7:19.814
12:01:48.617
+0.145
48.659