https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX OPEN Licencja C - Trening kwalifikacyjny
2015 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar Pomorza
-
Gdańsk
, 6 września 2015
Dariusz Stypa
Paweł Kurajk
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #88 Marcin Kawczyński
3 - #15 Krzysztof Kulesza
4 - #802 Michał Murawski
5 - #29 Adam Drypa
6 - #196 Krzysztof Dziadko
7 - #2 Mateusz Paczyński
8 - #4. Jakub Jaruga
9 - #74 Daniel Waksmundzki
10 - #4 Grzegorz Jankowiak
11 - #70 Paweł Lemańczyk
12 - #418 Sebastian Miotk
13 - #277 Łukasz Baliński
14 - #525 Łukasz Bąkowski
15 - #106 Piotr Jezierski
16 - #622 Dawid Dymek
17 - #70. Piotr Jastrzębski
18 - #65 Bartosz Drozd
19 - #633 Dariusz Dymek
20 - #41 Sergey Semenov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #88 Marcin Kawczyński
3 - #15 Krzysztof Kulesza
4 - #802 Michał Murawski
5 - #29 Adam Drypa
6 - #196 Krzysztof Dziadko
7 - #2 Mateusz Paczyński
8 - #4. Jakub Jaruga
9 - #74 Daniel Waksmundzki
10 - #4 Grzegorz Jankowiak
11 - #70 Paweł Lemańczyk
12 - #418 Sebastian Miotk
14 - #525 Łukasz Bąkowski
15 - #106 Piotr Jezierski
16 - #622 Dawid Dymek
17 - #70. Piotr Jastrzębski
18 - #65 Bartosz Drozd
19 - #633 Dariusz Dymek
20 - #41 Sergey Semenov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
3:42.067
10:14:45.271
1
2:45.919
38.6
6:27.986
10:17:31.190
+18.790
2:27.129
2
2:39.999
40.1
9:07.985
10:20:11.189
+11.945
2:28.054
3
2:35.899
41.1
11:43.884
10:22:47.088
-2.021
2:37.920
4
2:34.901
41.4
14:18.785
10:25:21.989
-3.632
2:38.533
5
2:35.032
41.3
16:53.817
10:27:57.021
+13.863
2:21.169
6
2:34.423
41.5
19:28.240
10:30:31.444
+13.351
2:21.072
7
2:35.656
41.2
22:03.896
10:33:07.100
-38.601
3:14.257