https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Motocross/MP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MZ - Wyścig pierwszy
2015 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Zespołowe Mistrzostwa Polski
-
Gdańsk
, 6 września 2015
Dariusz Stypa
Paweł Kurajk
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #26 Karol Kędzierski
3 - #386 Luis Carstens
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #99 Szymon Staszkiewicz
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #44 Kacper Kozłowski
10 - #22 Michał Krech
11 - #222 Cezary Lewko
12 - #473 Alan Barszczewski
13 - #98 Krystian Stencel
14 - #503 Arkadiusz Pryk
15 - #60 Sławomir Milczarek
16 - #138 Konrad Góralczyk
17 - #11 Michał Kuczyński
18 - #70 Mariusz Bukowski
19 - #16 Kamil Briszke
20 - #474 Erwin Barszczewski
21 - #52 Mateusz Kołodziejak
22 - #89 Marcin Kuczyński
23 - #85 Paweł Karliński
24 - #89 Kamil Strzyżewski
25 - #130 Karol Góralczyk
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #7 Szymon Jóskowski
28 - #909 Damian Chyła
WK - #29 Paweł Latarski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
3 - #386 Luis Carstens
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #113 Sebastian Witkowski
6 - #99 Szymon Staszkiewicz
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #44 Kacper Kozłowski
10 - #22 Michał Krech
11 - #222 Cezary Lewko
12 - #473 Alan Barszczewski
13 - #98 Krystian Stencel
14 - #503 Arkadiusz Pryk
15 - #60 Sławomir Milczarek
16 - #138 Konrad Góralczyk
17 - #11 Michał Kuczyński
18 - #70 Mariusz Bukowski
19 - #16 Kamil Briszke
20 - #474 Erwin Barszczewski
21 - #52 Mateusz Kołodziejak
22 - #89 Marcin Kuczyński
23 - #85 Paweł Karliński
24 - #89 Kamil Strzyżewski
25 - #130 Karol Góralczyk
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #7 Szymon Jóskowski
28 - #909 Damian Chyła
WK - #29 Paweł Latarski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
2:19.179
14:31:46.216
1
2:17.151
46.7
4:36.330
14:34:03.367
+3.992
2:13.159
2
2:18.703
46.2
6:55.033
14:36:22.070
+4.798
2:13.905
3
2:19.994
45.8
9:15.027
14:38:42.064
+4.671
2:15.323
4
2:19.718
45.9
11:34.745
14:41:01.782
+4.897
2:14.821
5
2:20.650
45.6
13:55.395
14:43:22.432
+5.561
2:15.089
6
2:19.187
46.0
16:14.582
14:45:41.619
+5.100
2:14.087
7
2:19.390
46.0
18:33.972
14:48:01.009
+3.811
2:15.579
8
2:21.006
45.4
20:54.978
14:50:22.015
+5.693
2:15.313
9
2:21.686
45.2
23:16.664
14:52:43.701
+5.128
2:16.558
10
2:24.864
44.2
25:41.528
14:55:08.565
+8.938
2:15.926