https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2015 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V Runda
-
Więcbork
, 7 czerwca 2015
Barbara Knap
Szymon Grzegorczyk
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #15 Krzysztof Kulesza
3 - #90 Dariusz Strzelecki
4 - #5 Piotr Czajkowski
5 - #159 Walter Stępiński
6 - #181 Jacek Wroński
7 - #619 Sławomir Suchorowski
8 - #68 Dariusz Lewko
9 - #799 Jarosław Dąbrowski
10 - #341 Grzegorz Mendelewski
11 - #60 Jarosław Potrykus
12 - #11 Dariusz Szymański
13 - #111 Karol Rogalski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #15 Krzysztof Kulesza
3 - #90 Dariusz Strzelecki
4 - #5 Piotr Czajkowski
5 - #159 Walter Stępiński
6 - #181 Jacek Wroński
7 - #619 Sławomir Suchorowski
8 - #68 Dariusz Lewko
9 - #799 Jarosław Dąbrowski
10 - #341 Grzegorz Mendelewski
11 - #60 Jarosław Potrykus
12 - #11 Dariusz Szymański
13 - #111 Karol Rogalski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:38.944
17:09:23.965
2
1:54.961
47.0
3:33.905
17:11:18.926
3
1:57.236
46.1
5:31.141
17:13:16.162
4
1:56.779
46.2
7:27.920
17:15:12.941
5
1:59.803
45.1
9:27.723
17:17:12.744
6
1:58.815
45.4
11:26.538
17:19:11.559
7
2:00.433
44.8
13:26.971
17:21:11.992
8
1:59.885
45.0
15:26.856
17:23:11.877
9
2:04.357
43.4
17:31.213
17:25:16.234
10
2:03.931
43.6
19:35.144
17:27:20.165
11
2:05.038
43.2
21:40.182
17:29:25.203