https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Kwidzyn
, 10 kwietnia 2016
Karol Knap
Tadeusz Ulenberg
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #473 Alan Barszczewski
2 - #363 Jakub Madej
3 - #120 Szymon Wójcik
4 - #474 Erwin Barszczewski
5 - #869 Jakub Haftek
6 - #394 Patryk Rokita
7 - #800 Jakub Ziemiński
8 - #303 Artur Sikora
9 - #234. Jan Przybył
10 - #200 Kamil Kozłowski
11 - #351 Mikołaj Szulc
12 - #160 Jakub Potrykus
13 - #527 Patryk Szyszka
14 - #201 Kacper Baklarz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #473 Alan Barszczewski
2 - #363 Jakub Madej
3 - #120 Szymon Wójcik
4 - #474 Erwin Barszczewski
5 - #869 Jakub Haftek
6 - #394 Patryk Rokita
8 - #303 Artur Sikora
9 - #234. Jan Przybył
10 - #200 Kamil Kozłowski
11 - #351 Mikołaj Szulc
12 - #160 Jakub Potrykus
13 - #527 Patryk Szyszka
14 - #201 Kacper Baklarz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Alan Barszczewski
1
19:34.599
13:15:40.855
2
16:39.792
36.0
36:14.391
13:32:20.647
+1:37.716
15:02.076
3
16:41.752
35.9
52:56.143
13:49:02.399
+1:40.089
15:01.663
4
17:41.786
33.9
1:10:37.929
14:06:44.185
+2:15.113
15:26.673
5
17:05.553
35.1
1:27:43.482
14:23:49.738
+1:47.931
15:17.622
6
18:01.138
33.3
1:45:44.620
14:41:50.876
+2:45.723
15:15.415