https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2016 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Kwidzyn
, 10 kwietnia 2016
Karol Knap
Tadeusz Ulenberg
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Paweł Szturomski
2 - #423 Paweł Czeszejko-Sochacki
3 - #71 Dawid Mordasiewicz
4 - #365 Grzegorz Antoniak
5 - #286 Łukasz Małek
6 - #906 Maciej Majcher
7 - #519 Krzysztof Gil
8 - #802 Przemysław Kwiatek
9 - #396 Maciej Zaniewicz
10 - #555 Kamil Nogal
11 - #567. Piotr Więckowski
12 - #517 Dariusz Wilkołazki
13 - #597 Tomasz Rusinek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Paweł Szturomski
2 - #423 Paweł Czeszejko-Sochacki
3 - #71 Dawid Mordasiewicz
5 - #286 Łukasz Małek
6 - #906 Maciej Majcher
7 - #519 Krzysztof Gil
8 - #802 Przemysław Kwiatek
9 - #396 Maciej Zaniewicz
10 - #555 Kamil Nogal
11 - #567. Piotr Więckowski
12 - #517 Dariusz Wilkołazki
13 - #597 Tomasz Rusinek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Szturomski
1
15:17.394
11:41:45.457
2
15:11.465
39.5
30:28.859
11:56:56.922
+40.318
14:31.147
3
15:14.917
39.3
45:43.776
12:12:11.839
+45.914
14:29.003
4
15:50.368
37.9
1:01:34.144
12:28:02.207
+46.005
15:04.363
5
15:29.471
38.7
1:17:03.615
12:43:31.678
+47.975
14:41.496
6
15:14.812
39.4
1:32:18.427
12:58:46.490
+29.282
14:45.530