https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROTAX
II Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Zielona Góra
, 17 kwietnia 2016
Lechosław Dudka
Rafal Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #235 Mateusz Pyłka
2 - #210 Piotr Wiśnicki
3 - #266 Maciej Kocoń
4 - #299 Mateusz Kaprzyk
5 - #230 Nikodem Wierzbicki
6 - #216 Artsemi Kamenok
7 - #298 Valeriia Shchygolieva
8 - #281 Silvester Aleksejevas
9 - #226 Jakub Brzeziński
10 - #228 Ażuolas Eidukas
11 - #207 Piotr Świeżaczyński
12 - #233 Bogdan Volynets
13 - #244 Jan Luciński
14 - #241 Mikołaj Resiak
15 - #237 Aleksander Młodawski
WK - #221 Rita Shchygolieva
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #235 Mateusz Pyłka
2 - #210 Piotr Wiśnicki
3 - #266 Maciej Kocoń
4 - #299 Mateusz Kaprzyk
5 - #230 Nikodem Wierzbicki
6 - #216 Artsemi Kamenok
8 - #281 Silvester Aleksejevas
9 - #226 Jakub Brzeziński
10 - #228 Ażuolas Eidukas
11 - #207 Piotr Świeżaczyński
12 - #233 Bogdan Volynets
13 - #244 Jan Luciński
14 - #241 Mikołaj Resiak
15 - #237 Aleksander Młodawski
WK - #221 Rita Shchygolieva
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Pyłka
2.719
14:24:29.918
1
1:01.714
60.8
1:04.433
14:25:31.632
+2.762
58.952
2
57.431
65.3
2:01.864
14:26:29.063
+0.996
56.435
3
53.882
69.6
2:55.746
14:27:22.945
+1.237
52.645
4
52.175
71.9
3:47.921
14:28:15.120
+1.779
50.396
5
51.363
73.0
4:39.284
14:29:06.483
+2.262
49.101
6
49.780
75.4
5:29.064
14:29:56.263
+1.673
48.107
7
49.864
75.2
6:18.928
14:30:46.127
+2.150
47.714
8
48.372
77.5
7:07.300
14:31:34.499
+1.421
46.951
9
48.609
77.2
7:55.909
14:32:23.108
+1.673
46.936
10
48.485
77.4
8:44.394
14:33:11.593
+1.911
46.574
11
48.103
78.0
9:32.497
14:33:59.696
+1.257
46.846
12
47.484
79.0
10:19.981
14:34:47.180
+0.107
47.377
13
48.159
77.9
11:08.140
14:35:35.339
+1.884
46.275
14
47.697
78.6
11:55.837
14:36:23.036
+1.362
46.335
15
47.122
79.6
12:42.959
14:37:10.158
+1.085
46.037
16
48.000
78.1
13:30.959
14:37:58.158
+1.717
46.283
17
46.917
80.0
14:17.876
14:38:45.075
+0.601
46.316
18
47.018
79.8
15:04.894
14:39:32.093
+0.775
46.243