https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROTAX
II Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Zielona Góra
, 17 kwietnia 2016
Lechosław Dudka
Rafal Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #11 Karol Pasiewicz
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #78 Kacper Rogala
4 - #55 Dawid Maślakiewicz
5 - #2 Karol Litwiniec
6 - #9 Oskar Pomorski
7 - #76 Bartłomiej Piekutowski
8 - #7 Axel Kożuchowski
9 - #17 Gleb Protasov
10 - #74 Oskar Sitek
11 - #21 Maciej Gładysz
12 - #6 Szymon Szostak
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #99 Jonathan Madden
15 - #79 Jan Jóźwiak
16 - #10 Antoni Derebecki
17 - #69 Borys Rogala
18 - #27 Rostislav Kostyna
19 - #12 Maksym Burczenik
20 - #33 Edgar Anpilogov
21 - #77 Maksymilian Obst
22 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
23 - #58 Szymon Szerszeń
WK - #71 Vlad Vodolaga
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #11 Karol Pasiewicz
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #78 Kacper Rogala
4 - #55 Dawid Maślakiewicz
5 - #2 Karol Litwiniec
6 - #9 Oskar Pomorski
8 - #7 Axel Kożuchowski
9 - #17 Gleb Protasov
10 - #74 Oskar Sitek
11 - #21 Maciej Gładysz
12 - #6 Szymon Szostak
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #99 Jonathan Madden
15 - #79 Jan Jóźwiak
16 - #10 Antoni Derebecki
17 - #69 Borys Rogala
18 - #27 Rostislav Kostyna
19 - #12 Maksym Burczenik
20 - #33 Edgar Anpilogov
21 - #77 Maksymilian Obst
22 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
23 - #58 Szymon Szerszeń
WK - #71 Vlad Vodolaga
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Pasiewicz
0.001
15:00:03.704
1
52.454
71.5
52.455
15:00:56.158
+0.090
52.364
2
1:10.725
53.0
2:03.180
15:02:06.883
+9.460
1:01.265
3
51.349
73.1
2:54.529
15:02:58.232
+1.027
50.322
4
51.050
73.5
3:45.579
15:03:49.282
+1.178
49.872
5
50.170
74.8
4:35.749
15:04:39.452
-0.614
50.784
6
49.450
75.9
5:25.199
15:05:28.902
-0.112
49.562
7
49.744
75.4
6:14.943
15:06:18.646
+0.197
49.547
8
49.940
75.1
7:04.883
15:07:08.586
-0.927
50.867
9
49.574
75.7
7:54.457
15:07:58.160
+0.194
49.380
10
49.389
76.0
8:43.846
15:08:47.549
-0.614
50.003
11
50.223
74.7
9:34.069
15:09:37.772
+0.454
49.769
12
49.570
75.7
10:23.639
15:10:27.342
-0.047
49.617
13
49.200
76.2
11:12.839
15:11:16.542
-0.708
49.908
14
49.480
75.8
12:02.319
15:12:06.022
-0.382
49.862