https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROTAX
XI Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Słomczyn
, 17 września 2016
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #111 Szymon Jabłoński
2 - #135 Oliwier Pyłka
3 - #114 Marcel Kuc
4 - #116 Jakub Kolasa
5 - #125 Jerzy Spinkiewicz
6 - #104 Karol Kręt
7 - #177 Igor Drożyński
8 - #147 Michał Mierzejewski
9 - #182 Patryk Donica
10 - #160 Victor Obarzanek
11 - #187 Stig Righult
12 - #151 Antoni Jarosławski
13 - #181 Marceli Popiel
14 - #115 Wojciech Wilczyński
15 - #183 Sebastian Janczewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #111 Szymon Jabłoński
2 - #135 Oliwier Pyłka
3 - #114 Marcel Kuc
4 - #116 Jakub Kolasa
5 - #125 Jerzy Spinkiewicz
6 - #104 Karol Kręt
7 - #177 Igor Drożyński
8 - #147 Michał Mierzejewski
9 - #182 Patryk Donica
10 - #160 Victor Obarzanek
12 - #151 Antoni Jarosławski
13 - #181 Marceli Popiel
14 - #115 Wojciech Wilczyński
15 - #183 Sebastian Janczewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Szymon Jabłoński
3.615
16:19:58.951
1
1:00.130
72.3
1:03.745
16:20:59.081
+3.282
56.848
2
57.701
75.4
2:01.446
16:21:56.782
+1.659
56.042
3
57.380
75.8
2:58.826
16:22:54.162
+1.245
56.135
4
57.930
75.1
3:56.756
16:23:52.092
+1.817
56.113
5
57.307
75.9
4:54.063
16:24:49.399
+1.100
56.207
6
57.697
75.4
5:51.760
16:25:47.096
+1.521
56.176
7
59.090
73.6
6:50.850
16:26:46.186
+3.551
55.539
8
57.333
75.9
7:48.183
16:27:43.519
+1.752
55.581
9
56.980
76.3
8:45.163
16:28:40.499
+1.510
55.470
10
56.812
76.5
9:41.975
16:29:37.311
+1.370
55.442
11
56.842
76.5
10:38.817
16:30:34.153
+1.002
55.840
12
57.060
76.2
11:35.877
16:31:31.213
+1.488
55.572
13
57.068
76.2
12:32.945
16:32:28.281
+1.506
55.562
14
1:00.978
71.3
13:33.923
16:33:29.259
+5.563
55.415