https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Motocross/MS
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125cc - Trening dowolny
2016 | Motocross
|
Mistrzostwa Świata
FIM Junior Motocross World Championship
-
Orlyonok (Russia)
, 14 sierpnia 2016
Dirk de Neve
Marko Saareke
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #39 Roan VAN DE MOOSDIJK
2 - #60 Caleb GROTHUES
3 - #253 Jan PANCAR
4 - #124 Jakub TERESAK
5 - #27 Riley DUKES
6 - #93 Jago GEERTS
7 - #761 Sergey PRYTOV
8 - #730 Timur PETRASHIN
9 - #313 Petr POLAK
10 - #757 Rainers ZUKS
11 - #33 Cody DYCE
12 - #655 Daniil BALANDIN
13 - #23 Martin WINTER
14 - #9 Ivan HUZHIN
15 - #69 Stanislav MYATLIN
16 - #500 Alexander FEDOROV
17 - #123 Georgy VALYAKIN
18 - #771 Valters LOGINS
19 - #118 Mikhail SLANIN
20 - #18 Vladislav DEMIDOV
21 - #92 Aleksandr BOYARSKY
22 - #24 Gleb CHERNYSHOV
23 - #63 Nikita KIM
24 - #612 Ignat MELNIKOV
25 - #57 Matvey BISEROV
26 - #585 Savelii KROPACHEV
27 - #117 Ivan GAVRILOV
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #39 Roan VAN DE MOOSDIJK
2 - #60 Caleb GROTHUES
3 - #253 Jan PANCAR
4 - #124 Jakub TERESAK
5 - #27 Riley DUKES
6 - #93 Jago GEERTS
8 - #730 Timur PETRASHIN
9 - #313 Petr POLAK
10 - #757 Rainers ZUKS
11 - #33 Cody DYCE
12 - #655 Daniil BALANDIN
13 - #23 Martin WINTER
14 - #9 Ivan HUZHIN
15 - #69 Stanislav MYATLIN
16 - #500 Alexander FEDOROV
17 - #123 Georgy VALYAKIN
18 - #771 Valters LOGINS
19 - #118 Mikhail SLANIN
20 - #18 Vladislav DEMIDOV
21 - #92 Aleksandr BOYARSKY
22 - #24 Gleb CHERNYSHOV
23 - #63 Nikita KIM
24 - #612 Ignat MELNIKOV
25 - #57 Matvey BISEROV
26 - #585 Savelii KROPACHEV
27 - #117 Ivan GAVRILOV
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Roan VAN DE MOOSDIJK
1
2:11.735
11:32:12.297
2
2:04.314
53.6
4:16.049
11:34:16.611
+3.762
2:00.552
3
1:59.646
55.7
6:15.695
11:36:16.257
-0.225
1:59.871
4
1:57.296
56.8
8:12.991
11:38:13.553
+1.680
1:55.616
5
1:57.477
56.7
10:10.468
11:40:11.030
+4.086
1:53.391
6
2:16.618
48.7
12:27.086
11:42:27.648
-2:45.630
5:02.248
7
3:49.042
29.1
16:16.128
11:46:16.690
+1:56.564
1:52.478
8
1:55.369
57.7
18:11.497
11:48:12.059
-16.873
2:12.242
9
1:55.241
57.8
20:06.738
11:50:07.300
+2.467
1:52.774
10
3:14.040
34.3
23:20.778
11:53:21.340
+1:04.745
2:09.295
11
1:55.569
57.6
25:16.347
11:55:16.909
-1:20.721
3:16.290