https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2017 | Cross Country
|
Puchar Polski
V i VI Runda
-
Pińczów
, 25 czerwca 2017
Paweł Michalski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #727 Marcin Skrzypczak
2 - #93 Mirosław Pleskot
3 - #115 Oskar Felek
4 - #916 Łukasz Suchorowski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #124 Arkadiusz Meredyk
7 - #626 Piotr Faustman
8 - #503 Piotr Skorodzeń
9 - #253 Radosław Meyer
10 - #274 Sławomir Ratkowski
11 - #504 Michał Żmijewski
12 - #811 Jakub Pekalski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #93 Mirosław Pleskot
3 - #115 Oskar Felek
4 - #916 Łukasz Suchorowski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #124 Arkadiusz Meredyk
7 - #626 Piotr Faustman
8 - #503 Piotr Skorodzeń
9 - #253 Radosław Meyer
10 - #274 Sławomir Ratkowski
11 - #504 Michał Żmijewski
12 - #811 Jakub Pekalski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
20:48.202
12:46:19.834
2
16:16.976
40.5
37:05.178
13:02:36.810
3
16:17.657
40.5
53:22.835
13:18:54.467
4
16:23.371
40.3
1:09:46.206
13:35:17.838
5
16:04.300
41.1
1:25:50.506
13:51:22.138
6
15:54.430
41.5
1:41:44.936
14:07:16.568