https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Enduro/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2017 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
V i VI Runda
-
Malechowo
, 16 lipca 2017
Marek Sikora
Waldemar Iracki
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #710 Dawid Mordasiewicz
2 - #54 Karol Orawiec
3 - #714 Patryk Kuleszo
4 - #869 Jakub Haftek
5 - #50 Aleksander Bracik
6 - #201 Kacper Baklarz
7 - #183 Aleksander Gotkowski
8 - #227 Sebastian Karalus
9 - #211 Roland Misztal
10 - #690 Dawid Chrynowski
11 - #120 Szymon Wójcik
12 - #770 Mateusz Fuczik
13 - #122 Jakub Wesołowski
14 - #194 Krzysztof Wójcik
NU - #668 Błażej Gwiaździński
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #54 Karol Orawiec
3 - #714 Patryk Kuleszo
4 - #869 Jakub Haftek
5 - #50 Aleksander Bracik
6 - #201 Kacper Baklarz
7 - #183 Aleksander Gotkowski
8 - #227 Sebastian Karalus
9 - #211 Roland Misztal
10 - #690 Dawid Chrynowski
11 - #120 Szymon Wójcik
12 - #770 Mateusz Fuczik
13 - #122 Jakub Wesołowski
14 - #194 Krzysztof Wójcik
NU - #668 Błażej Gwiaździński
Punkt
Czas
Godzina
START
14:13:08.950
ST1
4:39.230
14:19:47.110
ST2
9:16.890
14:38:18.230
PKC1
14:43:05.750
ST3
4:47.080
14:50:23.930
ST4
9:23.610
15:07:59.260
PKC2
15:13:06.470
ST5
4:42.050
15:19:56.110
ST6
9:07.440
15:37:52.150
PKC3
15:43:24.400
ST7
4:54.190
15:50:46.320
ST8
9:11.870
16:08:32.500
PKC4
16:13:08.550
ST9
4:37.750
16:20:06.110
ST10
8:58.050
16:37:52.100
PFN
16:43:02.170
FINISH
16:51:17.400