https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROK
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Finał
2017 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VII Seria
-
Zielona Góra
, 13 sierpnia 2017
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #278 Filip Zagórski
3 - #283 Alan Lalak
4 - #266 Jakub Szablewski
5 - #291 Mateusz Lenart
6 - #285 Aleksander Klimaszewski
7 - #212 Adrian Janicki
8 - #211 Michał Mierzejewski
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #203 Kacper Nadolski
11 - #201 Patryk Kopański
12 - #224 Franciszek Palmirski
13 - #275 Michalina Sabaj
14 - #204 Mateusz Bartosik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #278 Filip Zagórski
3 - #283 Alan Lalak
4 - #266 Jakub Szablewski
5 - #291 Mateusz Lenart
6 - #285 Aleksander Klimaszewski
7 - #212 Adrian Janicki
8 - #211 Michał Mierzejewski
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #203 Kacper Nadolski
12 - #224 Franciszek Palmirski
13 - #275 Michalina Sabaj
14 - #204 Mateusz Bartosik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Szydłowski
3.963
13:46:12.824
12:06.747
5.2
13:58:19.571
+9:36.613
2:30.134
1
54.718
68.6
42.898
13:59:14.289
-7.535
1:02.253
2
47.410
79.1
1:30.308
14:00:01.699
+1.982
45.428
3
45.992
81.6
2:16.300
14:00:47.691
+1.687
44.305
4
45.692
82.1
3:01.992
14:01:33.383
+1.398
44.294
5
45.540
82.4
3:47.532
14:02:18.923
+1.427
44.113
6
45.525
82.4
4:33.057
14:03:04.448
+1.570
43.955
7
45.994
81.6
5:19.051
14:03:50.442
+1.979
44.015
8
45.772
82.0
6:04.823
14:04:36.214
+1.867
43.905
9
45.803
81.9
6:50.626
14:05:22.017
+1.929
43.874
10
45.619
82.2
7:36.245
14:06:07.636
+1.852
43.767
11
45.611
82.2
8:21.856
14:06:53.247
+1.727
43.884
12
45.635
82.2
9:07.491
14:07:38.882
+1.756
43.879
13
45.813
81.9
9:53.304
14:08:24.695
+1.943
43.870
14
45.673
82.1
10:38.977
14:09:10.368
+1.835
43.838
15
45.794
81.9
11:24.771
14:09:56.162
+1.986
43.808
16
45.777
81.9
12:10.548
14:10:41.939
+1.880
43.897