https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROK
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał
2017 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VII Seria
-
Zielona Góra
, 13 sierpnia 2017
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #151 Piotr Protasiewicz
2 - #101 Karol Pasiewicz
3 - #187 Maciej Banaś
4 - #133 Karol Czepiel
5 - #145 Hubert Laskowski
6 - #195 Kamil Grabowski
7 - #176 Bartłomiej Piekutowski
8 - #167 Jerzy Glac
9 - #137 Piotr Czaja
10 - #144 Patryk Pawlikowski
11 - #111 Kajetan Gawron
12 - #177 Damian Mazurek
13 - #125 Jakub Rajski
14 - #171 Adam Piszczako
15 - #146 Dawid Marcinowski
16 - #140 Gabriel Łukasiewicz
17 - #180 Gustaw Wiśniewski
18 - #115 Igor Borowski
19 - #190 Olaf Tyrakowski
20 - #168 Stach Nowicki-Wysoski
21 - #142 Dominik Garbaciak
22 - #155 Kinga Wójcik
23 - #175 Bartosz Grzywacz
24 - #139 Lukas Malek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #151 Piotr Protasiewicz
2 - #101 Karol Pasiewicz
3 - #187 Maciej Banaś
4 - #133 Karol Czepiel
5 - #145 Hubert Laskowski
6 - #195 Kamil Grabowski
7 - #176 Bartłomiej Piekutowski
8 - #167 Jerzy Glac
9 - #137 Piotr Czaja
10 - #144 Patryk Pawlikowski
11 - #111 Kajetan Gawron
12 - #177 Damian Mazurek
13 - #125 Jakub Rajski
14 - #171 Adam Piszczako
15 - #146 Dawid Marcinowski
16 - #140 Gabriel Łukasiewicz
18 - #115 Igor Borowski
19 - #190 Olaf Tyrakowski
20 - #168 Stach Nowicki-Wysoski
21 - #142 Dominik Garbaciak
22 - #155 Kinga Wójcik
23 - #175 Bartosz Grzywacz
24 - #139 Lukas Malek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Protasiewicz
3.095
12:38:58.667
1
53.291
70.4
56.386
12:39:51.958
+3.465
49.826
2
50.816
73.8
1:47.202
12:40:42.774
+1.958
48.858
3
49.611
75.6
2:36.813
12:41:32.385
+0.924
48.687
4
49.142
76.3
3:25.955
12:42:21.527
+0.740
48.402
5
49.802
75.3
4:15.757
12:43:11.329
+1.395
48.407
6
48.903
76.7
5:04.660
12:44:00.232
+0.566
48.337
7
48.919
76.7
5:53.579
12:44:49.151
+0.638
48.281
8
50.105
74.9
6:43.684
12:45:39.256
+1.811
48.294
9
50.628
74.1
7:34.312
12:46:29.884
+2.281
48.347
10
49.479
75.8
8:23.791
12:47:19.363
+1.223
48.256
11
49.012
76.5
9:12.803
12:48:08.375
+0.783
48.229
12
49.055
76.5
10:01.858
12:48:57.430
+0.774
48.281
13
48.863
76.8
10:50.721
12:49:46.293
+0.524
48.339
14
48.976
76.6
11:39.697
12:50:35.269
-0.216
49.192