https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROK
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
ROK GP 14 - Finał
2017 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VIII Seria
-
Toruń
, 10 września 2017
Lechosław Dudka
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #333 Hubert Kowalczyk
2 - #307 Marcin Zając
3 - #401 Daniel Zając
4 - #402 Adrian Marcinkiewicz
5 - #447 Mariusz Szymczak
6 - #412 Paweł Dajewski
7 - #303 Jan Wąż-Ambrożewicz
8 - #405 Jacek Pokojowczyk
9 - #421 Janusz Gładysz
10 - #433 Ariel Piotrowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #333 Hubert Kowalczyk
2 - #307 Marcin Zając
3 - #401 Daniel Zając
4 - #402 Adrian Marcinkiewicz
5 - #447 Mariusz Szymczak
6 - #412 Paweł Dajewski
7 - #303 Jan Wąż-Ambrożewicz
8 - #405 Jacek Pokojowczyk
10 - #433 Ariel Piotrowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Hubert Kowalczyk
3.299
13:37:35.155
1
54.636
68.3
57.935
13:38:29.791
+3.020
51.616
2
53.664
69.6
1:51.599
13:39:23.455
+2.210
51.454
3
52.970
70.5
2:44.569
13:40:16.425
+1.736
51.234
4
53.097
70.3
3:37.666
13:41:09.522
+1.598
51.499
5
53.431
69.9
4:31.097
13:42:02.953
+2.070
51.361
6
53.406
69.9
5:24.503
13:42:56.359
+2.236
51.170
7
53.450
69.8
6:17.953
13:43:49.809
+2.194
51.256
8
53.875
69.3
7:11.828
13:44:43.684
+2.637
51.238
9
53.913
69.2
8:05.741
13:45:37.597
+2.631
51.282
10
53.603
69.6
8:59.344
13:46:31.200
+2.314
51.289
11
54.474
68.5
9:53.818
13:47:25.674
+3.064
51.410
12
54.562
68.4
10:48.380
13:48:20.236
+3.151
51.411
13
53.896
69.3
11:42.276
13:49:14.132
+2.425
51.471
14
54.225
68.8
12:36.501
13:50:08.357
+2.781
51.444
15
54.848
68.1
13:31.349
13:51:03.205
+3.339
51.509
16
54.520
68.5
14:25.869
13:51:57.725
+2.909
51.611
17
54.750
68.2
15:20.619
13:52:52.475
+3.099
51.651
18
56.051
66.6
16:16.670
13:53:48.526
+4.273
51.778