https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Przedfinał
2017 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
V Seria
-
Poznań
, 23 lipca 2017
Lechosław Dudka
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #217 Kamil Donicz
2 - #261 Silvester Aleksejevas
3 - #210 Piotr Wiśnicki
4 - #277 Piotr Świeżaczyński
5 - #283 Sebastian Janczewski
6 - #211 Michał Mierzejewski
7 - #216 Jakub Kolasa
8 - #249 Zakhar Nefedov
9 - #237 Aleksander Młodawski
10 - #255 Dawid Maślakiewicz
11 - #239 Wiaczesław Gutak
12 - #288 Jakub Wójcik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #217 Kamil Donicz
2 - #261 Silvester Aleksejevas
3 - #210 Piotr Wiśnicki
4 - #277 Piotr Świeżaczyński
5 - #283 Sebastian Janczewski
6 - #211 Michał Mierzejewski
7 - #216 Jakub Kolasa
8 - #249 Zakhar Nefedov
10 - #255 Dawid Maślakiewicz
11 - #239 Wiaczesław Gutak
12 - #288 Jakub Wójcik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Donicz
1.406
14:32:31.556
1
57.994
93.7
59.400
14:33:29.550
+2.863
55.131
2
54.846
99.0
1:54.246
14:34:24.396
+0.009
54.837
3
55.320
98.2
2:49.566
14:35:19.716
+0.678
54.642
4
54.850
99.0
3:44.416
14:36:14.566
+1.033
53.817
5
54.813
99.1
4:39.229
14:37:09.379
-0.168
54.981
6
54.874
99.0
5:34.103
14:38:04.253
+0.981
53.893
7
55.136
98.5
6:29.239
14:38:59.389
+0.217
54.919
8
55.114
98.6
7:24.353
14:39:54.503
+1.258
53.856
9
54.899
99.0
8:19.252
14:40:49.402
+1.193
53.706
10
54.681
99.3
9:13.933
14:41:44.083
+0.919
53.762
11
55.023
98.7
10:08.956
14:42:39.106
+1.267
53.756