https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał 2
2017 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
I Runda
-
Bydgoszcz
, 22 września 2017
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Karol Pasiewicz
2 - #165 Julian Śmiechowski
3 - #177 Damian Mazurek
4 - #187 Maciej Banaś
5 - #133 Karol Czepiel
6 - #167 Jerzy Glac
7 - #108 Jan Przyrowski
8 - #144 Patryk Pawlikowski
9 - #142 Dominik Garbaciak
10 - #125 Jakub Rajski
11 - #180 Gustaw Wiśniewski
12 - #195 Kamil Grabowski
13 - #155 Kinga Wójcik
14 - #111 Kajetan Gawron
15 - #171 Adam Piszczako
16 - #175 Bartosz Grzywacz
17 - #130 Krzysztof Pęksyk
18 - #190 Olaf Tyrakowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Karol Pasiewicz
2 - #165 Julian Śmiechowski
3 - #177 Damian Mazurek
4 - #187 Maciej Banaś
5 - #133 Karol Czepiel
6 - #167 Jerzy Glac
7 - #108 Jan Przyrowski
8 - #144 Patryk Pawlikowski
10 - #125 Jakub Rajski
11 - #180 Gustaw Wiśniewski
12 - #195 Kamil Grabowski
13 - #155 Kinga Wójcik
14 - #111 Kajetan Gawron
15 - #171 Adam Piszczako
16 - #175 Bartosz Grzywacz
17 - #130 Krzysztof Pęksyk
18 - #190 Olaf Tyrakowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Pasiewicz
2.501
15:02:45.090
1
53.629
68.3
56.130
15:03:38.719
+2.322
51.307
2
51.283
71.4
1:47.413
15:04:30.002
+0.790
50.493
3
50.527
72.5
2:37.940
15:05:20.529
+0.418
50.109
4
51.176
71.5
3:29.116
15:06:11.705
+1.247
49.929
5
50.701
72.2
4:19.817
15:07:02.406
+0.512
50.189
6
50.552
72.4
5:10.369
15:07:52.958
+0.515
50.037
7
50.497
72.5
6:00.866
15:08:43.455
+0.627
49.870
8
50.328
72.7
6:51.194
15:09:33.783
+0.478
49.850
9
50.099
73.1
7:41.293
15:10:23.882
+0.231
49.868
10
50.444
72.6
8:31.737
15:11:14.326
+0.583
49.861
11
50.458
72.6
9:22.195
15:12:04.784
+0.626
49.832
12
50.584
72.4
10:12.779
15:12:55.368
+0.558
50.026
13
50.216
72.9
11:02.995
15:13:45.584
+0.178
50.038
14
50.475
72.5
11:53.470
15:14:36.059
+0.722
49.753