https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2017 | Motocross
|
Pozostałe
Zakończenie sezonu 2017
-
Lipno
, 14 października 2017
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #16 Łukasz Gajda
2 - #790 Kamil Gajda
3 - #283 Łukasz Krygier
4 - #61 Marcin Urbanek
5 - #75 Przemysław Ozdowski
6 - #357 Rafał Nierychlewski
7 - #311 Bartosz Byliński
8 - #77 Dariusz Kuciński
9 - #403 Artur Nychnerewicz
10 - #199 Marcin Domanowski
11 - #8. Mateusz Jurkiewicz
12 - #8 Michał Stolp
13 - #68 Radosław Wardyn
14 - #43 Jacek Jagielski
15 - #09 Piotr Milger
16 - #12 Mariusz Ogrodowicz
17 - #96 Damian Ogrodowicz
18 - #66 Paweł Grębowski
19 - #367 Mateusz Halik
20 - #669 Szymon Przewięźlikowski
21 - #21 Mateusz Reszczyński
22 - #47 Krzysztof Smykowski
23 - #31 Bartosz Łaszewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #16 Łukasz Gajda
2 - #790 Kamil Gajda
3 - #283 Łukasz Krygier
4 - #61 Marcin Urbanek
5 - #75 Przemysław Ozdowski
6 - #357 Rafał Nierychlewski
7 - #311 Bartosz Byliński
8 - #77 Dariusz Kuciński
9 - #403 Artur Nychnerewicz
10 - #199 Marcin Domanowski
11 - #8. Mateusz Jurkiewicz
12 - #8 Michał Stolp
13 - #68 Radosław Wardyn
14 - #43 Jacek Jagielski
15 - #09 Piotr Milger
16 - #12 Mariusz Ogrodowicz
17 - #96 Damian Ogrodowicz
18 - #66 Paweł Grębowski
19 - #367 Mateusz Halik
20 - #669 Szymon Przewięźlikowski
21 - #21 Mateusz Reszczyński
23 - #31 Bartosz Łaszewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Gajda
18.229
13:18:39.108
1
2:06.997
43.1
2:25.226
13:20:46.105
+24.820
1:42.177
2
2:08.099
42.7
4:33.325
13:22:54.204
+29.502
1:38.597
3
2:06.515
43.3
6:39.840
13:25:00.719
+28.246
1:38.269
4
2:11.545
41.6
8:51.385
13:27:12.264
+33.281
1:38.264
5
2:11.541
41.6
11:02.926
13:29:23.805
+30.693
1:40.848
6
2:14.087
40.8
13:17.013
13:31:37.892
+32.579
1:41.508
7
2:15.569
40.4
15:32.582
13:33:53.461
+31.440
1:44.129
8
2:15.623
40.3
17:48.205
13:36:09.084
+32.015
1:43.608
9
2:19.228
39.3
20:07.433
13:38:28.312
+36.242
1:42.986