https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MSPD
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
VI Runda
-
Kowala
, 8 października 2017
Grzegorz Rybus
Tomasz Kosiak
Paweł Michalski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #468 Damian Węglowski
2 - #134 Mateusz Golan
3 - #68 Jarosław Cedro
4 - #774 Mateusz Oleniacz
5 - #26 Maciej Przepacki
6 - #18 Bartosz Piróg
7 - #25. Krzysztof Lichota
8 - #512 Bartłomiej Mitera
9 - #7. Mateusz Grzegorczyk
10 - #93 Michał Górka
11 - #175 Cezary Wawrzyniak
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #134 Mateusz Golan
3 - #68 Jarosław Cedro
4 - #774 Mateusz Oleniacz
5 - #26 Maciej Przepacki
6 - #18 Bartosz Piróg
7 - #25. Krzysztof Lichota
8 - #512 Bartłomiej Mitera
9 - #7. Mateusz Grzegorczyk
10 - #93 Michał Górka
11 - #175 Cezary Wawrzyniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
25.382
15:04:40.674
2
2:07.187
42.5
2:32.569
15:06:47.861
3
2:06.252
42.8
4:38.821
15:08:54.113
4
2:04.281
43.4
6:43.102
15:10:58.394
5
2:03.843
43.6
8:46.945
15:13:02.237
6
2:03.959
43.6
10:50.904
15:15:06.196
7
2:10.326
41.4
13:01.230
15:17:16.522
8
2:06.388
42.7
15:07.618
15:19:22.910
9
2:12.765
40.7
17:20.383
15:21:35.675
10
2:05.003
43.2
19:25.386
15:23:40.678
11
2:06.568
42.7
21:31.954
15:25:47.246